Sayfa 46/82 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 361 - 368 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. 1500 puan çıkan endekste tek kademe çıtkmayan hissenin sahibine ne diyeceksin, üç kuruş için değmez bu kadar itibar kabedilmez.
    Direk muhatap zekai dursun dur, iyi de olsa, kötü de olsa .
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Sn. Hayek nerelerdesiniz, satıp koşan hisselere mi daldınız.
    Bu Zekai bey epey zarara soktu bizi, millet bir günde çağrıdan fazlasını kazanıyor başka hisselerden.
    Bütün dünya onların olsa ne yazar, züğürt ağa kadar bile olamıyorlar.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sn. Hayek nerelerdesiniz, satıp koşan hisselere mi daldınız.
    Bu Zekai bey epey zarara soktu bizi, millet bir günde çağrıdan fazlasını kazanıyor başka hisselerden.
    Bütün dünya onların olsa ne yazar, züğürt ağa kadar bile olamıyorlar.
    ben burdayim sn. bawer

soyleyeceklerimi soyledigim icin cok fazla tekrar yapmak istemiyorum.

bu kardeslerin parasini almadan asla bir yere ayrilmam. alacagim da insallah

portfoyume biraz deras aldim ora ile mesgul oluyorum bu aralar, ama amiral gemisi burasi

yatırım tavsiyesi degildir

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ben burdayim sn. bawer

soyleyeceklerimi soyledigim icin cok fazla tekrar yapmak istemiyorum.

bu kardeslerin parasini almadan asla bir yere ayrilmam. alacagim da insallah

portfoyume biraz deras aldim ora ile mesgul oluyorum bu aralar, ama amiral gemisi burasi

yatırım tavsiyesi degildir
    Hissede marj olarak 27 kademe kaldığı için ve de endeksde de ralli olduğu için kimseye cazip gelmiyor.
    Batık spor hisseleri bile günlükte büyük primler yaparken bu insan evladı patron utanmıyor mu acaba.
    Böyle ralli zamanlarında sabit fiyata mahkum olmak biraz dezavantaj, oysa daha bir kaç ay önce bu hisse şimdikininin iki üç katıydı.

5. Zekai bey, kapora olarak 500 bin EURO almışsın, bu rakamın dörtte biriyle hisseye destek çıksan 4-5 lere götürürsün.
    Yakın zamanda millette 7-8 lerden gömmüşsün malı zaten ve hala sinekten yağ çıkartmaya çalışıyorsun, buna pess denir ancak.

6. Cool

1 milyon hacim ile 3.49 gör sonra da 3.40 kapat.
    Şu rezalete bakınız, tüm hareket teşebüsleri başarısızlkla sonuçlanmış, boş çubuk olmuş.
    Tombul balık barı olmadı bir türlü, hep kılçıklı barlar. Ama 8 lerden millette verirken palamut barlar çalıştırmaya bilirler.
    Sanırım Zekai Dursun bey bu hareketlerden habersizdir, yatırımcı lişkileri bilgilendirmiyor.

Tahtayı bu hale getiren kimse o çubuklar iğne gibi batsın sana.

7. Bu 3.62 çağrı fiyatı hissenin önünü kesti resmen, endeks rallide, millet daha yüksek getirili hisselere saldırırken sanki maksimum o rakama çıkar gözüyle bakıp girmiyorlar, patron desen aldıkları kaporaya kıyıp da tek lot almıyorlar.

8. Dün aldığı 2 kademenin düzeltmesini yapıyor herhalde.
    8 lerden düşüşle ilk kazık, endeks rallisinde yerinde saydırarak ikinci kazığı attı yatırmcıya Zekai beyefendi.
    Helal olsun demekten başka diyecek bir şey yok.

Sayfa 46/82 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •