Sayfa 460/746 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Grupta yapıkredi en çok işlem yapan aracı kurum olduğu müddetçe bir halt olmuyor ki son zamanlarda tamamen kontrol elinde; garanti ve yapıkredi alıcılarda üst basamakta yer aldığında genelde günü yatay veya ekside kapatıyoruz. Citi, Merill, Credit sazı eline alıp bunları tokatlamadan da olmayacak gibi bizim iş.

2. Şu sıralar bankalar da garanti kazanç varken, kimse koza ile uğraşmaz bana göre.

3.  Alıntı Originally Posted by hizir32 Yazıyı Oku
    Rezervler belli olmadan yeni para girişi olmayacak arkadaşlar.
    Hisse şuan beklemede görünüyor.
    Bilaoçoyu merak eden falan da yok
    Önemli olan rezerv
    rezerv belli ben size söyleyeyim. 2 milyon ons. ekstra bir şey yok.

4. Grupta hareket olursa bizle başlayacak. Ne baskı yiyor kağıt

5.  Alıntı Originally Posted by ilco Yazıyı Oku
    Şu sıralar bankalar da garanti kazanç varken, kimse koza ile uğraşmaz bana göre.
    Tahtacı işte bu sebeple baskıladı... böyle düşündürmek için . Bakın zirveyi kırarsa çok sert yükselecektir. Tahtacı bin tane oyun oynuyor ..

6. İpeke zirveyi kırdı üzerinde kapanışlar yaparsa değmesin kimse keyfimize İpek'e deki bu haraketleri tahtacı yapıyor diyenler iyi izlesin . 70 lira olacak beklentisini oluşturanlar nasıl tahtayı sürüyor çok iyi izlesin ..

Kozaada da hükmü azalacak tahtacının az kaldı sabredelim onu da halledecekler

7. Kozaa yı küçük yatırımcı alıyor görünüyor

8.  Alıntı Originally Posted by hizir32 Yazıyı Oku
    Kozaa yı küçük yatırımcı alıyor görünüyor
    Tahtacı İpek'e de hakimiyetini kaybedince kozaayı yukarı sürüp sürmemekte kararsız gibi ama grafiklerde yukarı gitmesi gerektiği aşikar . İpeke gidince kozaaya atlıyor millet eskiden kozaa gider İpek'e alırdı ky . Tahtacısı aynı bezdirme olaylarını İpek'e de yapardı şimdi kozaa da yapıyor ..

Endekse sert satışlar gelebilir yakında dikkatli olmak lazım böyle yazıyoruz ama stoplar belli olmalı gerçi İpek'e 5 liraya tekrar düşmesi için kaç taban yemesi gerekir ???? yani İpek'e düşmezse kozaa düşer mi ? İzleyelim görelim . Arkadaşlar hisselere duygu yüklemeyin hep yükseleceğini düşünün egeen , Tüpraş gibi olacaklarını düşünün olmasalar bile düşünün çünkü hedefiniz yüksek olmaz ise 2-3 lira kar görür satarsanız arkasından bakarsınız . Bir çok yatırımcı yollarca bekledi bu hisseleri sabredin . O almış bu satmış vs vs boş işler bu tahtada çok ciddi söylüyorum .

Sayfa 460/746 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •