Sayfa 460/844 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon
Arama sonucu : 6749 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. alınan tedbir yüzünden tahtada hacim yok; böyle olunca diledikleri gibi topluyorlar. endeks düşerse taban bile yaptırır bu adamlar. alınan bu tedbir kararırının tahtacıya yaradığı açık; böyle olunca ülkenin en güvenilmez kurumu olan spk denen lanetin aldığı bu lararlar az çok anlaşılıyor. beklemeye devam.....

2. bedelsiz gelince uçacak diye bir şey yok , büyük ihtimal yüzde 10 - 15 arası aşağı bile gelebilir. Ama beklentisi çok olan hisselerde (daha önce hektaşta bir kaç defa yaşadım) ilk etapta düşse bile bölünme sonrası fiyat da hisse sayısına bölündüğü için ucuzlamış algısı oluşuyor. Mesela gesan şu an bölünse fiyat 56,5 olacak. 225 i pahalı görüp almaktan kaçınan ky 56,5 fiyatı ucuz görüp alabiliyor.
    bu durumdada hisse daha fazla yatırımcı tarafından talep görüyor. tabana yayılıyor. bir başka örnek sasa son 2 3 yılda 3 veya 4 defa bölündü fiyat 100 liralarda ve talep hep canlı. mesela bölünmemiş olsa ve fiyatı 500-1000 arası olsa şu an bodoslama sasa alan bir çok kişi hissenin yanından geçmez.

3. Bist100 +5 gesanda +5 olur mu? Nefes aldırmıyorlar.

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    alınan tedbir yüzünden tahtada hacim yok; böyle olunca diledikleri gibi topluyorlar. endeks düşerse taban bile yaptırır bu adamlar. alınan bu tedbir kararırının tahtacıya yaradığı açık; böyle olunca ülkenin en güvenilmez kurumu olan spk denen lanetin aldığı bu lararlar az çok anlaşılıyor. beklemeye devam.....
    bu konuda katılıyorum. çok anlamsız bir şekilde ceza geldi..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    bedelsiz gelince uçacak diye bir şey yok , büyük ihtimal yüzde 10 - 15 arası aşağı bile gelebilir. Ama beklentisi çok olan hisselerde (daha önce hektaşta bir kaç defa yaşadım) ilk etapta düşse bile bölünme sonrası fiyat da hisse sayısına bölündüğü için ucuzlamış algısı oluşuyor. Mesela gesan şu an bölünse fiyat 56,5 olacak. 225 i pahalı görüp almaktan kaçınan ky 56,5 fiyatı ucuz görüp alabiliyor.
    bu durumdada hisse daha fazla yatırımcı tarafından talep görüyor. tabana yayılıyor. bir başka örnek sasa son 2 3 yılda 3 veya 4 defa bölündü fiyat 100 liralarda ve talep hep canlı. mesela bölünmemiş olsa ve fiyatı 500-1000 arası olsa şu an bodoslama sasa alan bir çok kişi hissenin yanından geçmez.
    kesinlikle ky tarafından fiyat düştü algısı ile pozitif olabilir. başka bir artısı yok bedelsizin bence..

birde eskiden bedelsizde vergi varmış onla ilgili bir mahkeme kararı çıktı diye bazı yıllardır bedelsiz yapacak diye alınan hisseler güzel yürüdü..

Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Bist100 +5 gesanda +5 olur mu? Nefes aldırmıyorlar.
    gerçekten çok ayıp ediyorlar devamlı yukarı çıktıkça kafasına vuruyorlar..

7.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    bu konuda katılıyorum. çok anlamsız bir şekilde ceza geldi..
    Dostum 230'da kaç lot var

8.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Dostum 230'da kaç lot var
    4625.......

Sayfa 460/844 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz