Sayfa 461/602 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Bu ülkede tek yapacağın dolar-altin, ev, arsa, araba almak. Şirketlere ortak olayım, temettü alayım falan boş işler. Ülke muz cumhuriyeti sen farksız.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    TCMB Başkanı Naci Ağbalın görevinden alınması piyasa tarafından hoş karşılanmaz. %90 maldayim Allah cümlemizin yardımcısı olsun. P.tesi
    ekranı kapatıp izlemesem ...kazandiklarimizi tekrar geri verme döngüsünden kurtulamadık.
    Bu atama Pazartesi İçin iyi olmayabilir ancak inşallah uzun vade için yeni başkan iyi olur. Bazen hayır gördüğümüz şey şer; şer gördüğümüz şey hayırlı olabilir..

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    mebes bu sinirini cok iyi anlıyorum bu gün boll bol şirketi aradım sövdüm artk telefonuda açmıyorlar
    Merhabalar , yaklaşık 2 yıldır Ihlgm taşıyorum. Her düşüşte mal aldim. Ve halen yüklü miktarda zarardayım. Borsanın temel kuralı hisse fiyatı düşer ve yükselir. Ancak hisseler tepe den %4 düştüğünde %40 düşmesi temiz aile çocuğu muco nün kağıtlarında olur . 2 sefer bedelliye katıldık. 2020 yılında gyo şirket leri rekor kırarken bunun tüm dirençleri patlatarak 1.0 nin altına göz dikmesi . Muco nün atilim yılında bunu yapması anlatılmaz. Sırada yatırım yılı var . Herhalde imkan olsa eksi bakiye ye geçirtip borçlanırız. Şirkette değildir. Ya abd de yada boğaz manzarali köşkün de bourbon viskisini yudumluyordur .

4. Merkez bankasının başına atanan naci ağbal görevden affı sağlanmış. Başka biri atanmış. Maşallah angarada göreve atanmayan kalmadı. Bu devlet nasıl güçlü ki bu kadar atama masraf ,israf i kaldırıyor. Bence ekonomi ne zaman düzelir. Bürokrasideki israf bittiğinde. Bitermi ???????

5.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Reis 4 ay dayanabildi kuralına göre yönetilen ekonomiye.

Ekonomik reform ve yatırımcıya güven telkin etme anlamında ne söylendiyse hepsi buhar olup uçtu gitti.

Bu milletin suçu neydi acaba?

Allah bu millete sabır versin.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Yazmayacağım buraya artık dedim ama yazmamak mümkün değil.Dolarda beklediğim senaryo p.tesiden itibaren başlayacak gibi görünüyor.9 tl üzeri bekliyorum.Bu saatten sonra ne hisse bazlı hareket kalır nede yabancı satışına dayanabilecek hisse bakalım nereye kadar satacaklar maliyetleri sıfıra yakın zaten önceden belirttiğim 1250-1280 rakamları bence iyimser rakamlar oldu şu an Allah borsada olanların yardımcısı olsun... YTD...

6. büyük ihtimalle pazartesi bu karar hoş karşılanmaz ama belli olmaz borsada her zaman beklenilenin tersi olur

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Bu atama Pazartesi İçin iyi olmayabilir ancak inşallah uzun vade için yeni başkan iyi olur. Bazen hayır gördüğümüz şey şer; şer gördüğümüz şey hayırlı olabilir..
    İnşaAllah beklediğim gibi kötü olmaz. Güven ve istikrar çok önemlidir. Yabancıların bu hamleyi nasıl algılayacaklari da önemli olacak. Çok erken bir değişiklik oldu. Rabbim hayırlı olanı nasip etsin inşaAllah. Tek tesellim yatırım yaptığım şirketlere OV /UV dede güveniyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    20 ayda 4 baskan, nasil bir uzun vadeden bahsediyorsunuz?

Sayfa 461/602 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •