Onemli Gunler Banner
Sayfa 462/1004 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. Aynen bana göre en büyük risk delta varyant nedenli yeni kapatmalar olması. Türkiye'de peak Nisan ve Aralık aylarında gerçekleşiyor, bu Aralık ayında günlük ölüm sayıları 100 altında olursa salgın bitiyor demektir onu da yaşayıp göreceğiz.
     Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Bu delta varyantı tuprs iyi gelir mi?YTD
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

biz benzine geçemedik derken

o da doğru.. arabalarda vergiler zulüm seviyesinde.. akape nin siyasal islam procesi bu zulüm vergileri ile finanse ediliyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    CO2 kotaları dünyada gündeme gelmeye başladı.. avrupada düzenlemelerin içine girmeye başladı..hatta bu kotaların ticareti bile yapılacak..altyapısı hazırlanıyor..CO2 ile ilişkili sektörlerin karlılığı ve iş dinamikleri önemli değişiklikler gösterecek..
    Sırada o var..
    Zamanında TUPRS topiğinde yazdım..(her zaman olduğu gibi yedik afarozu)
    Pandemi ile birlikte bu işin ön hazırlığıda yapıldı..yapılıyor..
    Pandemi işin cover i..

Hayatın yavaşlatılması ve yeşil enerjinin , hafif bi hayatın ön plana çıkartılması var..
    Ana amaç iklim değişikliği ve karbon emisyonu..

Yalnız allah aşkına ABD vatandaşları 6-7 kat zengin ibaresinden vaz geç ya..

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Sırada o var..
    Zamanında TUPRS topiğinde yazdım..(her zaman olduğu gibi yedik afarozu)
    Pandemi ile birlikte bu işin ön hazırlığıda yapıldı..yapılıyor..
    Pandemi işin cover i..

Hayatın yavaşlatılması ve yeşil enerjinin , hafif bi hayatın ön plana çıkartılması var..
    Ana amaç iklim değişikliği ve karbon emisyonu..

Yalnız allah aşkına ABD vatandaşları 6-7 kat zengin ibaresinden vaz geç ya..
    realiteye neden karşısın anlamadım, 6-7 kat daha zenginler..net gerçek..ülkede ne kadar insan asgari ücret alıyor bir araştır.. 80 milyonluk ülkede 20-30 milyon güzel kazanan var ama geri kalan sürünüyor.. kira geçim derdi, okul, yemek vb.. net gerçek..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

geçende 1 dolar ile 1 tl yi aynı kabul et demiştin..

sen markete git 100 dolarla ne alacaksın..

ben 100 tl ile bir kalıp ezine peyniri ile 400 gram antrikot alıyorum çıkıyorum..2 parça 100 tl..

ama abd de 100 dolar ile çok çok daha fazla ürün ve çeşitte gıda malzemesi alırsın.. ayrıca adamlar arabayı da senin yarı fiyatına alıyor senden daha zengin olmalarına karşı.. yani refah çarpanları 10+kat ve daha fazlası..

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    realiteye neden karşısın anlamadım, 6-7 kat daha zenginler..net gerçek..ülkede ne kadar insan asgari ücret alıyor bir araştır.. 80 milyonluk ülkede 20-30 milyon güzel kazanan var ama geri kalan sürünüyor.. kira geçim derdi, okul, yemek vb.. net gerçek..
    https://amerikaliturk.com/?page_id=1...-kiralik-daire

1929 Büyük Buhran/Kara Perşembe
    https://www.youtube.com/watch?v=eM78Loa4ghI&t=26s

...1920'lerde borsa yaygın kumar kültürünün bir parçası haline geldi.
    Para kazanmanın bu olduğuna inanıyorum.Seviyorum bu işi...(diyenler çoktu)
    1920'lerde rağbet gören hisse senetlerinden biri RAdio Cor.of America,
    şimdinin Google' na çok benziyordu.
    .

izleyin.. Tarih tekrar edecek mi?

8. Benim görebildiğim,vaka sayıları yükseliyor ve aşılar dünya genelinde ne durumda?Bu düşüncen hep bi köşede duruyo..YTD

Sayfa 462/1004 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •