Sayfa 462/841 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında, piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG.E) payında 06/02/2023 tarihinden itibaren 1 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" ve "Brüt Takas" tedbirleri uygulanacaktır.

smrtg krediliyi geçtim brut takas gelmiş ne alaka 5 dklık grafigine baktım sert hareket yok ki.. yani şimdi bunun ky ye ne faydası oldu hisse düşmeyecek mi?

gerçekten anlam veremediğimiz durumlarla karşı karşıyayız
    tek çıkardığım anlam şu oluyor kendi fikrim tabi tahtacı malı topladı tahtayı yukarı sürecek ve yukarı sürerken tahtaya kredili kimsenin mal almasını istemiyor..

başka da bir anlam çıkaramıyorum

sistem değişmiş sanırım.. bu cezaların bir anlamı yok..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    tek çıkardığım anlam şu oluyor kendi fikrim tabi tahtacı malı topladı tahtayı yukarı sürecek ve yukarı sürerken tahtaya kredili kimsenin mal almasını istemiyor..

bizede acıga satış ve kredili gelmişti dün halbuki iki tahtada bu ara gayet sakin ve sezsiz kendi halindeydi..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku

Abi tedbir ve cezayı spek kendi mi veriyor ki. Sahipsizlik var sanki.

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bizede acıga satış ve kredili gelmişti dün halbuki iki tahtada bu ara gayet sakin ve sezsiz kendi halindeydi..
    yani anlam veremiyorum tek anlam verdiğim konu hisse yükselirken ky nin kredili mala girmemesi.. çünkü hisse sert hareket olmadı eskiden 3 defa tavan bozardı aşağıya sert vururlardı devre kestirirlerdi falan..

bakalım neler olacak

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Abi tedbir ve cezayı spek kendi mi veriyor ki. Sahipsizlik var sanki.
    bugunde baskıyı eksik bırakmadılar.. az daha sabredeceğiz kendi adıma bu düşüşte aşağı vurmamaları iyiydi.. geçenki düşüşte 197 ye vurunca demek herkes mala girdi

mesala keko onu bekledi ama kekoyu oyun dışına attılar

6. yeotek bugun 12+9 dolarlık ges işi almış ...BİZ abisi olarak bu ay okkalı bi kap bizede yakışır...

7. Bide sektörde RES ihalelerinde bir azalma mı var bizim kap larada şöyle bi göz attım agırlık tamamen GES yönlenmiş gibi geldi...

8. https://www.donanimhaber.com/aselsan...ikleri--160136

ASELSAN da 250 kW gücünde inverter üretmiş..hatırlarsanız 7_8 ay önce ASELSAN ve gesanin inverter üretme ar_ge si yaptıklarını gesanin 2023 yılının sonlarında bunu basaracagini söylüyorduk..sonunda ilk önce gesan inverter için fabrika kuracağını açıkladı şimdi de ASELSAN üreteceğini açıkladı..artık yerlilik şartı bulunan geslerde aselsanin ve aselsanin inverterleri kullanılacak..çok değerli bir ürün bu..

Sayfa 462/841 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •