Sayfa 464/691 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. 1.25 ten sattıklarıma 1.25 ten yeniden alış yazdım eğer gelirse, bu yeni kredi kararı nasıl etki yapacak denemeye değer..
    Sonra mayınları döşeriz.. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    1.25 ten sattıklarıma 1.25 ten yeniden alış yazdım eğer gelirse, bu yeni kredi kararı nasıl etki yapacak denemeye değer..
    Bana dünde bugünde vermediler mecburen kademe yükselttim)

1.25 ten sattıklarıma 1.25 ten yeniden alış yazdım eğer gelirse, bu yeni kredi kararı nasıl etki yapacak denemeye değer..
    Sn tahminci sattığınız lot 400 bin lot kadardı diye hatırlıyorum.Yani bu kadar lotu trade ile karla 1.25 den sattınız sanırım.Yanlış mı hatırlıyorum,siz yazmıştınız diye hatırlıyorum ama sonra entry lerinizde bu rakamı göremedim.Hayır şu açıdan soruyorum eğer spek bu çaplı bir lotu kendi çakma al satları dışında aldıysa size bu trade imkanı verdiyse yukarı olasılığımız arttı demektir.Benzeri bir hareketi sn hissedar 0.90 lı rakamlarda yapmıştı o da ilgimi çekmişti o trade e kısa zamanda imkan veren spek üçe beşe bakmıyordur kağıt yukarı gider.Bu bendeki bir borsa hissi.Hayırlısı artık.Bana gelince yeni alım yok ama tek lot satış ta yok,daha yolumuz çok uzun,bu rakamlar manasız ve komik trade de yapamadığımıza göre hedef 6 aylık bilanço tarihi olan 10 ağustos.

4. KKM MEVDUAT ACMAMİSMİYDİ BU İLERİYİ GÖRENLER..Beklentilerin başına bunuda eklemek lazım.Devlete bagıslamazlar herhalde.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn tahminci sattığınız lot 400 bin lot kadardı diye hatırlıyorum.Yani bu kadar lotu trade ile karla 1.25 den sattınız sanırım.Yanlış mı hatırlıyorum,siz yazmıştınız diye hatırlıyorum ama sonra entry lerinizde bu rakamı göremedim.Hayır şu açıdan soruyorum eğer spek bu çaplı bir lotu kendi çakma al satları dışında aldıysa size bu trade imkanı verdiyse yukarı olasılığımız arttı demektir.Benzeri bir hareketi sn hissedar 0.90 lı rakamlarda yapmıştı o da ilgimi çekmişti o trade e kısa zamanda imkan veren spek üçe beşe bakmıyordur kağıt yukarı gider.Bu bendeki bir borsa hissi.Hayırlısı artık.Bana gelince yeni alım yok ama tek lot satış ta yok,daha yolumuz çok uzun,bu rakamlar manasız ve komik trade de yapamadığımıza göre hedef 6 aylık bilanço tarihi olan 10 ağustos.
    Sayın tahminci değil o zatı muhterem.Benim meslektaşımdı.
    Sayın tahminci o kadar lot taşımıyor sanırım.
    Pörtföyün yüzde beşini geçmiyor.
    10milyon sokmamıştır borsaya.
    Sepet sepet yumurta.
    Birde 400 bin lot bu tahta için hikaye bir lottur.
    Normal trade lotu kabul edilebilşr zira 700 milyon lot var piyasada.

6. Doğrudur Sn. GP, 400 bin lotu ben yazmadım ama KLGYO da kısa sürede trade amaçlı 750 bin lot taşımışlığım da vardır. Şimdilerde 250 bin lotun üstüne çıkmıyorum. Bu tahtada 400 bin lot çerez parası bile olmaz haklısınız.

Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Sayın tahminci değil o zatı muhterem.Benim meslektaşımdı.
    Sayın tahminci o kadar lot taşımıyor sanırım.
    Pörtföyün yüzde beşini geçmiyor.
    10milyon sokmamıştır borsaya.
    Sepet sepet yumurta.
    Birde 400 bin lot bu tahta için hikaye bir lottur.
    Normal trade lotu kabul edilebilşr zira 700 milyon lot var piyasada.

7. Sanırım 1.15 maliyetlileri 1.25 civarı çıktım ancak hisse iyi tutunuyor, hükümet tarafından sürekli GM sektörünü destekleyen kararlar çıkıyor. Bu ortamda 1.25 ten geri alım yapmasam kendimi inkar olurdu. 1.20 STOP ile pozisyonu taşımayı düşünüyorum. YTD

Sanırım 1.15 maliyetlileri 1.25 civarı çıktım ancak hisse iyi tutunuyor, hükümet tarafından sürekli GM sektörünü destekleyen kararlar çıkıyor. Bu ortamda 1.25 ten geri alım yapmasam kendimi inkar olurdu. 1.20 STOP ile pozisyonu taşımayı düşünüyorum. YTD
    Sizin gibi düşünüyorumbende.
    Hayırlısı olsun.

Sayfa 464/691 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •