Sayfa 465/628 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Mynet te şey an için hisseyi takip eden kişi sayısı 678 kişi ve en çok izlenenler arasında 2.sırasaçmalık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Dünden öğrenin, bugün için yaşayın, yarın için ümit edin'' A.E.

2. Ulan özar bozuntusu 89 dan sattıklarını 44 den yerinemi koymayamı çalışıyorsun denyocan.İyi para kazandın kazma.

3. [QUOTE=KESKİNALİ;1204453]Bakıyorum hiç kimse Barış savunma ya başlatılan 3.380.850,42 tl lik kambiyo takibini önemsemiyor.Önemli bir icra takibi.Aynen barmek nasıl şirketi yıllarca dolandırdıysa,yeni şirketin içini boşaltma şirketi olarak barış savunmayı devreye soktular.Ticari ilişkileri olan yan şirketi.yönetim kurulu bile kendileri.spk barmek olayınada dur demese iç edeceklerdi paraları.8 yıllık taksitler halinde ödeme lütfunda bulundular.2023 e kadar vay anam vay.Şİmdide barış savunmayla ticari ilişkilere girip barış parayı ödemesin takip başlat.Ulan haysiyetsizler işin başında her iki şirkettede siz varsınız niye ödemiyosunuz.Bağımsız denetim kuruluşunun denetlediği bilançonun ben a.qoyum.Böle denetimmi olur.Niye onay veriyosun.Karaktersiz denetim kuruluşu.
    Şİmdi gelelim stoklara:İlk madde malzeme:15.688.942
    yarı mamuller :23.520.655
    mamuller :3.002.298
    ticari mallar :28.351.871
    TOPLAM :70.563.766 TL Şimdi olay şu.6 aylık bilançoya kadar ticari mal 1-2 milyonu geçmiyordu.Bu mal hazırlandı.Kim için hazırlandı yurtiçi teişaşamı yoksa yutdışınamı.teiaşa yatırım amaçlı gayrimenkul bile ipotek edildi.BU stok 9 aylıktada ısrarla bekletildi.22 milyon avro yıl sonu hedefleme nedeni bu zaten.şuana kadar 12 milyon avro gerçekleşti.Olmaz diye bişi yok bu ticari mal teslim edilse idi 9 aylıkta düşünsenize 28 milyon 3 milyon zararı düş 25 milyon kar açıklayacak.YOk olmaz ısrarla teslim etmeyip bekletiyor.Beklet bakalım beklet herkesi salak yerine koy.Bilançoyu bildiğinden 1.89 dan tahtaya mal bas.Ne kadar etik lan yaptığınız ne kadar.Hee peşinizdeyiz.Batırın şirketi ...neler.Sen o malıda teslim edecen o faturayıda kesecen.istemiyosan milletin mal almasını çıkar şirketini kottan gaspet.Ensendeyiz ensende.Sen bizden lot yerine babayı alırsın.Unutma şırınganın kalınlığını sürekli artırıyorum.Bu 70 milyon tl lik stok eriyecek o kedi buraya gelicek.O barıştan alacağınıda bi zahmet tahsil et.[/QUOTE

KESKİNALİ.Ben dip notları incelemedim açıkçası içimden de gelmedi..Adamın yaptığı zaten netleşti stoklarla algı yarattı hisseyi 2000 ne götürerek üstelik yabancı süsü vererek mal sattı..zararı daha da büyük göstererek 1500 altında mal toplamaya koyuldu.. 12 aylığa kadar toplamak için zamanı çok..Yazılarımda kar öncekinden aşağı gelirse hisseyi 1.43 e dek çekip mal toplayacağını yazmıştım..Paniklerlerle 1.39 a dek gün içi verdiler...Faaliyet raporunda yıl sonu satış hedefimiz 22 mil euro demeleri de beklentiyi sıcak ve gündemde tutmalarına yetiyor böylelikle insanların umutları 12 aylığa kilitlendi.Bekleyeceğiz gittikçe şişmanlayan stokları sonunda nasıl saklayacak..Bence bu yazını Emkel in muhasebe müdürüne gö[email protected] ya da [email protected] Senin deyiminle husorati yine hisseyi kafasına göre toplama ortamını yarattı..(YTD)

4. sabah 1,39 a düştüğünde yazdım bu şerolar artıda kapatır diye satmadım. 1,50 geçirtir bunlar. çözdüm bu adamları.

5. [QUOTE=YATIRIMCI-X;1204759]
     Alıntı Originally Posted by KESKİNALİ Yazıyı Oku
    Bakıyorum hiç kimse Barış savunma ya başlatılan 3.380.850,42 tl lik kambiyo takibini önemsemiyor.Önemli bir icra takibi.Aynen barmek nasıl şirketi yıllarca dolandırdıysa,yeni şirketin içini boşaltma şirketi olarak barış savunmayı devreye soktular.Ticari ilişkileri olan yan şirketi.yönetim kurulu bile kendileri.spk barmek olayınada dur demese iç edeceklerdi paraları.8 yıllık taksitler halinde ödeme lütfunda bulundular.2023 e kadar vay anam vay.Şİmdide barış savunmayla ticari ilişkilere girip barış parayı ödemesin takip başlat.Ulan haysiyetsizler işin başında her iki şirkettede siz varsınız niye ödemiyosunuz.Bağımsız denetim kuruluşunun denetlediği bilançonun ben a.qoyum.Böle denetimmi olur.Niye onay veriyosun.Karaktersiz denetim kuruluşu.
    Şİmdi gelelim stoklara:İlk madde malzeme:15.688.942
    yarı mamuller :23.520.655
    mamuller :3.002.298
    ticari mallar :28.351.871
    TOPLAM :70.563.766 TL Şimdi olay şu.6 aylık bilançoya kadar ticari mal 1-2 milyonu geçmiyordu.Bu mal hazırlandı.Kim için hazırlandı yurtiçi teişaşamı yoksa yutdışınamı.teiaşa yatırım amaçlı gayrimenkul bile ipotek edildi.BU stok 9 aylıktada ısrarla bekletildi.22 milyon avro yıl sonu hedefleme nedeni bu zaten.şuana kadar 12 milyon avro gerçekleşti.Olmaz diye bişi yok bu ticari mal teslim edilse idi 9 aylıkta düşünsenize 28 milyon 3 milyon zararı düş 25 milyon kar açıklayacak.YOk olmaz ısrarla teslim etmeyip bekletiyor.Beklet bakalım beklet herkesi salak yerine koy.Bilançoyu bildiğinden 1.89 dan tahtaya mal bas.Ne kadar etik lan yaptığınız ne kadar.Hee peşinizdeyiz.Batırın şirketi ...neler.Sen o malıda teslim edecen o faturayıda kesecen.istemiyosan milletin mal almasını çıkar şirketini kottan gaspet.Ensendeyiz ensende.Sen bizden lot yerine babayı alırsın.Unutma şırınganın kalınlığını sürekli artırıyorum.Bu 70 milyon tl lik stok eriyecek o kedi buraya gelicek.O barıştan alacağınıda bi zahmet tahsil et.[/QUOTE

KESKİNALİ.Ben dip notları incelemedim açıkçası içimden de gelmedi..Adamın yaptığı zaten netleşti stoklarla algı yarattı hisseyi 2000 ne götürerek üstelik yabancı süsü vererek mal sattı..zararı daha da büyük göstererek 1500 altında mal toplamaya koyuldu.. 12 aylığa kadar toplamak için zamanı çok..Yazılarımda kar öncekinden aşağı gelirse hisseyi 1.43 e dek çekip mal toplayacağını yazmıştım..Paniklerlerle 1.39 a dek gün içi verdiler...Faaliyet raporunda yıl sonu satış hedefimiz 22 mil euro demeleri de beklentiyi sıcak ve gündemde tutmalarına yetiyor böylelikle insanların umutları 12 aylığa kilitlendi.Bekleyeceğiz gittikçe şişmanlayan stokları sonunda nasıl saklayacak..Bence bu yazını Emkel in muhasebe müdürüne gö[email protected] ya da [email protected] Senin deyiminle husorati yine hisseyi kafasına göre toplama ortamını yarattı..(YTD)
    Muhatap almaya gerek yok.Muhasebe müdürü kimki.Daha dün gelmiş şirkete.Ece ne derse onu yapara yada gak guk eder.Bir kez bile aramadım yada mail atmadım atmamda.Bunlar kukla.Masa başında tezgah yapılıyor.BU stoklar teiaşa gayrimenkul ipotek edildi ya eni sonu teslim edilecek.Beklenti falan filan fasa fiso.Elinde yüklü hisse olan kişilerin peşindeler.Şahsen biride benim.Bunlar satmayınca her tür oyunu yaparak bilanço yapıyorlar.Bilançoyu yapıp herif 89 dan tahtaya mal basıyor.Düşünsene etiği boşvermiş herifler bu alçaklıktır çukurdur.50 bin metrakare arsa (17 dönüm yatırım amaçlı gayrimenkul+33 dönüm fabrikanın bulunduğu alan ikiside yanyana)ankara akyurtta kaç para eder.en az 2 milyondan dönümü 100 milyon.Faaliyeti bıraksa arsa fiyatı lot başı 4 tl eder.Bunlarda etik falan yok.20 senedir düşür düşür millete bedelli geçir hisse fiyatı 2000 den beri elinde olanlarda kaça gelmiştir.Dolar bazında 10 dolardan başlamış düşüş.Sermaye azaltım artırımına ve diğer bedelliere kendileride katıldı.Kendi ellerindeki hisseler bile şuanki rakamlardan çok çok yüksek fiyattta.Ha hata şu benim yaptığım patron hissesine bu kadar girilmez.haklılar bundan sonra girmem başka patron hissesine ama burda 5 yıl 6 ay 11 gün geçirmişsem dahada pastayı beraber kesicez yataş gibi Banvit gibi.Lamı cimi yok bunun.2.01 fiyata göre yuvarlak rakam adam bana 2.01-1.39:0.62 birim zarar yazdırıp 300 bin tl para kaybettirdi.Varsın canı sağolsun çünkü hedefim yataş tabi bu yönetimle olur olmaz bilemem.Borsanın en ahlaksız yönetimi çünkü.

6. Ne oldu lan almayamı karar verdiniz sattıklarınızı a.qoduklarım.

7.  Alıntı Originally Posted by osman91 Yazıyı Oku
    sabah 1,39 a düştüğünde yazdım bu şerolar artıda kapatır diye satmadım. 1,50 geçirtir bunlar. çözdüm bu adamları.
    Sen bu işi biliyon

8. Ne bok yediğinizi yazıyoruz kardeşim.Millet uyanık olsun.İhtiyacı olmayan parayla bekleyin bunların hissesinde.Kısa vade paraya ihtiyacı olan bulaşmasın.ne bok yiyeceklerini görüyorsunuz malum.Eğer adam gibi yawşak olmayan bir bağımsız denetim kuruluşu incelese bunları bnlar denetimden geçemez.Kesin ve kesin bağlamışlar vede geçiriyorlar denetimden.Ulannnn o stokları varya ben sizin ta g............... so...............anlamıştır herkes.

Sayfa 465/628 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •