Sayfa 466/689 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Bunlar gibi onlarca site var... Gençellerin bu kadar dağıtım ağı olduğunu düşünmüyorum.. Akınal Aykkabıcılık üretip dağıtıyor piyasaya.. İtalyanca bir sitede Akınal tanıtımında birkaç kendi markasıyla birlikte ayrıca ESEMin distribütörü olduğu yazıyor.. iyi niyetli olan adam bunları açıklar..Esemde şu anda faaliyet yok... Akınal durumunu Emine’ye sorduğumda marka Hakkı grup firmalarında dedi...Ama Elektropakta olduğunu ve bu hakkın 10 yıllığına bedelsiz olarak Eseme devrettiklerini söylediğimde vçcevap yok..Kaldı ki Elektropakın %100ü Esemin... işleri güçleri üç kağıt ...

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

2. Kısaca tabelasında adı ESEM olan fakat hiç bir faaliyeti, üretimi olmayan bir şirkete ortağız..

Çok oldu paylaşımlar ama bir nevi içimi döküyorum buraya...Üstteki perakende, alttaki toptan satış sitesi.. Toptan satış yapan firmanın ünvanı farklı ama yine Akınal Grubunun firması... Kategorilerde bile ayrırmış adamlar ... Bildirim yapmama konusunda kottan çıkarma uyarısı almalarına rağmen hala aynı tas aynı hamam... Sahi bir de 2017/10 itibariyle Gençellerden royalty bedeli alacaktık... bakalım birkaç güne gelecek yıllık bildirim...

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

4. Legende haklı. Esem her tarafta satılıyor ama bundan tek faydalanamayan yine Esemin kendisi. Adam ürünlerin üretim hakkını devrediyor ama bildirmeye gerek bile görmüyor. İyi niyetli biri olsa böyle davranmaz. İçten cevaplar vererek Mahsun beyi de kandırdı bence. Ama bu ayakları Mahsun beyin de dikkatinden kaçmıyordur. Eğer bir dolandırıcılık davası açılacaksa bunlarda suç kapsamında yer alır. Sonuçta SPK bir kez uyardı. Suç olmasa uyarmazdı, bildirimde bulun demezdi. Yani Cengo böyle yaparak suç dosyasını kabartmaya devam ediyor.

5. Günaydın herkese , )
    Şuçu takip eden olmazsa durum bu ,,
    SPK bunları bilmiyor mu ?
    O zaman SPK ,gözaltı pazarı için ben karışmam desin açık açık ..

7. Ankara Adliye Mahkemesinin verdiği karara göre alçak, ********, tetikçi, rospi çocuğu ifadeleri hakaret değilmiş. Yani bunları gönül rahatlığıyla kullanabiliriz demek. Bilmem anlatabildim mi? Bak kullanırız ha! Ama kullanmak istemiyoruz. Anladın değil mi? ��

Şu 7000 satışın 4500 civarı piyasa fiyatlı girilmiş... bir zahmet fiyatlı emir verin.. tabana satış giriyorum benim girdiğimden daha fazla tabanda eşleşiyor.. 48e 4000 alış giriyorum yine eşleşen 7000 oluyor.. kısacası en kötü 48e gider, ne diye serbest fiyat giriyorsunuz!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 466/689 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •