Sayfa 467/993 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1. Bu akşam haberlerde geçti ; Adnan Oktar ve ekibinden 68 kişi tahliye edilmişler. 168 yıl ceza alan Oktarın temyiz başvurusunda dava esastan bozulmuş ve tahliye edilmişler. Tutuksuz yargılanacaklarmış. Ne zaman ortalık karışık olsa arkada bir film çekimi oluyor.

Fed 0.25 baz puan faiz arttırdı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fed 0.25 baz puan faiz arttırdı
    Değer miydi bu kadar yaygara koparmaya 25 baz puan arttırım için. Millet ne manüplasyon yaptı FED mevzusuna. Neyse, vatana millete hayırlı olsun.

4. Bu konut fiyatlarına yetişemez olduk. Yabancının esas oğlan , yerlinin hizmetkar olduğunu bilirdikte Devletin en tepesinden borazanla ilan edilmesine şaşırdım. Resmen mültecileri geri göndermeyeceğiz ne demek ! Adamlar 3 te doğurur 9 da doğurur elbet. Ekmek devletten, destek cemaatten.....

Benim suçum Türk olmak, vergi vermek, askerlik yapmak, yasalara saygılı olmak vb...... Vay be sayınca ben bile çok fazla suçum olduğuna ikna oldum.

Faiz kararı 8-1 oy ile alındı . 1 üye 50 baz puan artış yapılması yönünde oy kullandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. CNN de oligark nediri anlatıyolar sanki daha öncede duyduyduk bunu

7. Yarın PPK toplantısında pas geçileceğini , dolar / Tl nin 15,5 lara kadar kontrollü gidişine izin verilerek KKM dekilere güzel paralar verilerek '' bakın bize güvendiniz ve kazandınız. '' diyeceklerini tahmin ediyorum. Böylece diğer mevduatçılar da acilen KKM ye atlayacaklar ve çoğunluk kapana sokulmuş olacaktır diyorum . Faiz artacak diye 3 gündür insanlara sattırdıkları döviz bir süre idare edecektir.

Yatırım tavsiyesi değildir. Fikir jimnastiğidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu akşam haberlerde geçti ; Adnan Oktar ve ekibinden 68 kişi tahliye edilmişler. 168 yıl ceza alan Oktarın temyiz başvurusunda dava esastan bozulmuş ve tahliye edilmişler. Tutuksuz yargılanacaklarmış. Ne zaman ortalık karışık olsa arkada bir film çekimi oluyor.
    İsrail pirizdenti boşuna mı geldi sanıyorsunuz..!??
    Öğrencilerine ödevlerini, notlarını verdi , istediklerini aldı,gitti...

Sayfa 467/993 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •