Onemli Gunler Banner
Sayfa 468/853 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Ölü toprağı atılmış gibi topikde tık yok Bilen biri varsa şu bilanço ne zaman açıklanıyor ve dördüncü çeyrek kar/zarar açıklama zamanı ? Şimdiden teşekkürler.

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by GOLFMK2 Yazıyı Oku
    Ölü toprağı atılmış gibi topikde tık yok Bilen biri varsa şu bilanço ne zaman açıklanıyor ve dördüncü çeyrek kar/zarar açıklama zamanı ? Şimdiden teşekkürler.

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    WhatsApp grubunda herkes orda fena muhabbet dönüyor ama keşke forumda kalsalardi daha hoş olurdu,neyse saygı duymak gerek ortaklarıma

4. Her 2 tarafıda takip ediyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    WhatsApp grubunda herkes orda fena muhabbet dönüyor ama keşke forumda kalsalardi daha hoş olurdu,neyse saygı duymak gerek ortaklarıma
    Buranın kuralları var orada yok burda ceza var orada yok...

6.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Her iki tarafı takibe devam. Ama Buğra07’nin dediği gibi orada biraz daha rahat yorum yapabiliyoruz.

7. Nerde yaw bu millet=( ben mi kaldim bitek yada bi tavan olsa herkes cikar meydana

8. Beytullah bugra nerdesiniz yaw

Sayfa 468/853 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •