Sayfa 469/967 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    enson 1.53 den bir miktar alım yapmıştım.ilginc değil mi gidip geliyor 1.53 ten ayrılmıyor.diyorum ya lot sayıyorlar.
    lot saymasına gerek yok. lot ya kendisindedir ya başkasında. toplam 30 milyon lot var. 10 u dışardaysa(iyimser olarak,telefon edip kenarda dur diye anlaştıkları hariç) bu hisse 3 üstüne gitmez.(haber gelmesi durumu hariç)

Okadar toplamış olsalar 2.5 den açığa satmak için lot aramazlardi.bence 2.5 den maliyet yapmaya razilar.baktilar millet satmiyor onlarda içimizdeki zayıf halkalardan hisse kiralayıp hissenin tepesine vurdular.oyle ya götürüp bizimi zengin edecektiler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,829
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Satış baskısı gören hisselerin genel özelliği endeks düşerken iki düşüp çıkarken yerinde sayması.mayasinda ne varsa onu yapıyor.isgyo isyat onlarda böyle.ayni merkez yönetiyor demekki.mevcut piyasa fiyatları kötü yönetime örnek gösterilip seçimden sonra kayyum atanır inşallah.😗

Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    toplam 30 milyon lot var. )
    Toplam 74.5 milyon lot var.halka bunun %31 i açık.terbiyesiz herifler arz ederken ne yapacakları konusunda ip ucu da vermişler.piyasada 22 milyon lot var.

6.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    lot saymasına gerek yok. lot ya kendisindedir ya başkasında. toplam 30 milyon lot var. 10 u dışardaysa(iyimser olarak,telefon edip kenarda dur diye anlaştıkları hariç) bu hisse 3 üstüne gitmez.(haber gelmesi durumu hariç)
    30 değil 23.187.060 dolaşımdaki adet
    12.921.630 lot işyat da

7.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Satış baskısı gören hisselerin genel özelliği endeks düşerken iki düşüp çıkarken yerinde sayması.mayasinda ne varsa onu yapıyor.isgyo isyat onlarda böyle.ayni merkez yönetiyor demekki.mevcut piyasa fiyatları kötü yönetime örnek gösterilip seçimden sonra kayyum atanır inşallah.��
    milyonerlik işi başka bahara mı kaldı

Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    milyonerlik işi başka bahara mı kaldı
    Ben kısa vadeli bakmam.2.56 hareketi sıradan bir hareket değil.gelecege hazırlık.bu hisse her yıl biryerleri satarken son 5 yıldır satış yapmadı.artik satış süreçi olacak kaç yıl sürerse.birileri bunun haberini aldı tahtayı işliyor.🤑🤑🤑🤑🤑ben milyoner olacak bu hisse ile

Sayfa 469/967 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •