Sayfa 47/327 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 369 - 376 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. 70M stok zararı yazmış, Dünya bakır fiyatları ve USD/TL bin düşmesinden kaynaklanıyor.
    Şu ana bakır fiyatları TL olarak %20 artmış durumda.

Şirkette değişen bişey yok
    3-aylık ta düzelir bence
    Son 10 yılın en-büyük temettüsünü açıkladı

+ 0,2125 kuruş temettü cepte
    + Dünya bakır fiyatları artıyor
    + Bakır kablo yeni yatırım yakında başlanır inşallah
    + Kastamonu maden haberi ile altın madeni bulmuş gibi olur

Tek olumsuz durum olabilir
    - ABD ye ihracat gümrük vergisine takılırsa etkisi ne olur?

2.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    bak arkadaş buradaki herkes az çok birşeyler biliyor, işi gücü bıraktın burada her gün hisse pazarladın, finansman giderleri de risk sonuçta ve şu an bu dibine kadar algılandı. Elinde kaldıysa burada çırpınmak yerine bence tahtada birşeyler çalış maliyetini hedefini bilemem ama burada yazarak bir yere varabilmen zor.
    Sayın ortak tek lot bile satmadim haksizlik etmeyin

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku

Demisas sayfasında asıl bomba sarkuysan demiştiniz sayın ortak ben size pazarliyorsunuz demedim kimseye de iftira atmam kimde pazarliyorsa ********dir

4.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku

iyi niyetlisinizdir muhtemelen, ama gerçekten burada yazdıklarınız ben dahil birçok insanı az da olsa etkilemiş olabilir ve bunu son dönemde tam da dalangirli işlemlerin dönmeye başladığın da yaptınız. Hissenin karakter değişimi bu gibi hisseyi fazla övmeye başlayan insanların ortaya çıkması ile başladı, o nedenle biraz kızgınım zarar sebebiyle değil (ki eski maliyetliyim zarar a düşmedim bir miktar karı da yükselişte realize ettim) ama güvenerek alım yaptığım hissenin ortadan yok olması sebebiyle

5.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Demisas sayfasında asıl bomba sarkuysan demiştiniz sayın ortak ben size pazarliyorsunuz demedim kimseye de iftira atmam kimde pazarliyorsa ********dir

Doğrudur. Bende hata yaptım Bomba dedim gerçekten bomba çıktı ama elimizde patladı, keşke beklediğimiz gibi olsaydı. Kusura bakmayın iftira atmak değil amacım.

6.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    iyi niyetlisinizdir muhtemelen, ama gerçekten burada yazdıklarınız ben dahil birçok insanı az da olsa etkilemiş olabilir ve bunu son dönemde tam da dalangirli işlemlerin dönmeye başladığın da yaptınız. Hissenin karakter değişimi bu gibi hisseyi fazla övmeye başlayan insanların ortaya çıkması ile başladı, o nedenle biraz kızgınım zarar sebebiyle değil (ki eski maliyetliyim zarar a düşmedim bir miktar karı da yükselişte realize ettim) ama güvenerek alım yaptığım hissenin ortadan yok olması sebebiyle
    Geçen sene vergi dairesi 52 küsürdü yıl sonu 87 milyon gelmişti bu sene vergi dairesi 117 milyondu inanın yüzde 50 artar diye düşünmüştüm faiz gideri çok olunca hepimiz yanıldik saygilar

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Doğrudur. Bende hata yaptım Bomba dedim gerçekten bomba çıktı ama elimizde patladı, keşke beklediğimiz gibi olsaydı. Kusura bakmayın iftira atmak değil amacım.
    Canımız sağ olsun önemli değil bende sizi üzduysem özür dilerim

8. Aynen bu işte illa hep doğruyu yapacağız diye birşey yok, bilanço beklentilerinde pek yanılmazdım dmsas ve link de kar tahminim neredeyse birebir gerçekleşti, sarky de tam anlamıyla yanıldım ben de minumum 145 bekliyordum.

Sayfa 47/327 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •