Sayfa 47/329 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 369 - 376 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. gayrimenkul şirketinin kurulup bankadan ayrılacak olması önemli nitelikte işlem olduğu için çağrı zorunluluğu olacak,fiyattaki baskının sebebi bu olmalı..spk mevzuatına göre haberin açıklandığı tarihten geriye 30 günlük fiyat ortalaması çağrı fiyatı olarak belirleniyor

2. Sayın different ne demek istediğini anlamadım yanlış sayfaya mı yorum yaptın. Veya halk dilinde anlat lütfen

3.  Alıntı Originally Posted by Hamaker Yazıyı Oku
    Sayın different ne demek istediğini anlamadım yanlış sayfaya mı yorum yaptın. Veya halk dilinde anlat lütfen
    kusura bakmayın dediğiniz gibi yanlış sayfaya yazmışım sonrada çıkmak zorunda kaldım sayfa kirliliği olmuş herkesten özür dilerim

4. takasa mallar gelmiş F.D 13.6 M lot idi şu an 18.9 M lot ???şunu şirkete sormak gerek B dan A gruba geçmek için şartlar tamam mı diye??

5.  Alıntı Originally Posted by ceaszede Yazıyı Oku
    takasa mallar gelmiş F.D 13.6 M lot idi şu an 18.9 M lot ???şunu şirkete sormak gerek B dan A gruba geçmek için şartlar tamam mı diye??
    5 aylık 2.10 ortalamadan hesaplansa 28 milyon tl pd eder
    Bu aydan 15 günde 18,9 milyondan 2,2TL den hesaplansa 41.58 milyon tl pd eder

İnşallah yeterli olur. Hesap kitap yaoparlardır sanırım
    Kürşat ve 40 çerisi başkaldırıyor ise çine ve esarete senin neyin eksik...

6. 2,35 desteği çalıştı ve epey sağlamlaştı. Ayrıca fiyat da iyice 5 kuruşluk bir banda sıkıştı, bu sıkışmaya hacimdeki sıkışma da eşlik etti. Ayrıca 2 Haziran'dan bu yana yüksek hacimli yukarı ataklar ve düşük hacimli süzülmeler yaşadık.

Bu hal bana kağıdın 2,50'yi iştahla bir kez daha deneyeceğini ve muhtemelen bu kez kıracağını düşündürüyor.

Bakalım neler olacak.

7. Daha evvelden merry 300 500 lotla goruyorduk fakat bugun CREDIT geldi 16.000 aldı ilk defa YABANCI geldi tahtaya....

8. Arkadaslar 2.35 e çakıldı hisse yorum yapacak yok mu

SM-G850FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 47/329 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •