Sayfa 47/656 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 5247 madde; 369 - 376 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    aynen.
    Sanada aynısı engelle butonu orda kizaciginiz kişi ben değilim ayrıca Allah herkese akıl vermiş aklinla hareket et burası platform herkes sizin kafanıza uygun yazmak zorunda değil

2. #algyo hissesi sahibi ol,sonra yaz.biz burada isyankar yazabiliriz ama dışardan akıla ihtiyacımız yok,o kadar...

3. Butona bas engelle demek işin kolayına kaçmak birader. O zaman herkes abuk sabuk yazsın senin gibi. Ne de olsa engelle butonu var dimi. Burası bilgi paylaşım platformu. Tamam egonu tatmin ettin. Tamam küfrettin yönetime. Tamam çok paran var kağıdı tavan yaptın. Tamam öngörülerin muhteşem hep bizi uyardın. En büyük sensin. Artık herkes bunu anladı. Senin takipcilerin olarak bundan sonra yazmamani rica ediyoruz. Bırak forum biraz nefes alsın yahu.

4.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    #algyo hissesi sahibi ol,sonra yaz.biz burada isyankar yazabiliriz ama dışardan akıla ihtiyacımız yok,o kadar...
    Seçim bitince alicam merak etme geldiğimi anlarsın isyankar yazacağınız kişi ben değilim sorununuz ordaa o kişi Leyla baci

5. hasbinallah...

6.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Butona bas engelle demek işin kolayına kaçmak birader. O zaman herkes abuk sabuk yazsın senin gibi. Ne de olsa engelle butonu var dimi. Burası bilgi paylaşım platformu. Tamam egonu tatmin ettin. Tamam küfrettin yönetime. Tamam çok paran var kağıdı tavan yaptın. Tamam öngörülerin muhteşem hep bizi uyardın. En büyük sensin. Artık herkes bunu anladı. Senin takipcilerin olarak bundan sonra yazmamani rica ediyoruz. Bırak forum biraz nefes alsın yahu.
    Adam butonu ne diye koymuş beğenmediğini engelle demiş süs olsun diye koymamış demi

7. Yok uzman kardeş harbiden hakli. Bir delimiz eksikti o da geldi tamam olduk. 🤣😂

8.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Yok uzman kardeş harbiden hakli. Bir delimiz eksikti o da geldi tamam olduk. 🤣😂
    Bu delinin sayesinde bu fiyatta ben olmasam bu fiyatlarında görmezdi 40 60 gider gelirdi deliyi iltifat olarak sahiplendim gerçek hayatta da hep deli derler🙃

Sayfa 47/656 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •