Sayfa 47/124 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 369 - 376 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Aydın Doğan bu ülkenin en sahtekar iş insanlarından biri....arz işinde nelerin döndüğünü bilemiyoruz...yoksa daha ikinci gün neden zararına satsın alanlar?şahsen ikinci gün tavandan satmadığıma bin pişman oldum..99 lot az, ama sinek te küçük ve mide bulandırıyor...

2. https://twitter.com/solakogIu/status...77616155848706

Norveçliler ne düşünüyor acaba şimdiki tabloya bakıp ya da uzun vadede ne gibi bir beklentileri var şirketten, arz gününden beri bunu merak ediyorum

3. Şu anki alımları görünce, bir kaç gündür hissedeki düşüşün açığa satışlardan kaynaklandığı ayyuka çıktı
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Alımlar çok hızlı geldi.. Hayırlısı bakalım
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5.  Alıntı Originally Posted by coin flipper Yazıyı Oku
    https://twitter.com/solakogIu/status...77616155848706

Norveçliler ne düşünüyor acaba şimdiki tabloya bakıp ya da uzun vadede ne gibi bir beklentileri var şirketten, arz gününden beri bunu merak ediyorum
    Yıllar yıllar önce Goldman Sachs da Aksen almıştı 1,5 dolardan 😂😂 Anca kar- a geçtiler. Tabi elindekiler duruyorsa

6. 2.94 dolardan almıştı. 3-4 sene önce aynı fiyattan geri verdi. Anlaşma öyleydi. Dile kolay 300mn dolarlık almıştı.
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Yıllar yıllar önce Goldman Sachs da Aksen almıştı 1,5 dolardan Anca kar- a geçtiler. Tabi elindekiler duruyorsa
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

7.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    2.94 dolardan almıştı. 3-4 sene önce aynı fiyattan geri verdi. Anlaşma öyleydi. Dile kolay 300mn dolarlık almıştı.

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doğrulamak için dönüp baktım bende. Goldman 240m usd yatırmış , 300m usd ye Kazancı Holding o payları geri almış.

Sayfa 47/124 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •