Sayfa 47/577 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 4616 madde; 369 - 376 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. HSBC satışı azalmaya başladı.

Ancak Teb takasında hisseler duruyor.

Uzun vadeye mi yayacak yoksa belli bir kısmını satmayacaklar mi?

Sakin şehir gibi olmuş bura
    gelecem pek yakında

3.  Alıntı Originally Posted by mersey Yazıyı Oku
    TARKM payları kapışılmış. Numunelik 2 lotta bize düşmüş görünüyor. Çerçeveletip asıcam duvara. Nasıl olsa minimum 5-10 tavan çekmeyeni dövüyorlar. Ferbiste de benzer bir durum yaşanabilir. Şu işi tamamlasalar bir an önce. Bu furyada 49 unu halka arz ederlerse gelecek taleple bunun piyasa değeri çatı şirket Hektaşı da sollar mış. Olabilir mi böyle bir durum. Borsada işlem yapan sayısı 6 milyonu aşmış. Bunların çoğunun arzlara katılmak için açılan hesaplar olduğu söyleniyor. Elimizi çabuk tutarsak ferbisten gelecek paralarla borçlarında önemli bir kısmını ödeyiveririz gelen paralarla. Seneye ciroyu da patlatırsak bizim f/k birden iner 20-30 lara. Ne gülerim ama
    Tarkim'de malınıza sahip çıkın, bana da 2 lot geldi. Tek tek lot sayıyorlar,

Mersey 2
    Oralet 2 gibi gibi.

Satarken de kademeli satın, hepsini birden satmayın lotların. Amman diyim.

4. Tarkim geleceğin hektaş'ı. 2 lot'um bana 10 sene sonra ferrai alacak inş. Şimdiden ferrari resimlerini biriktireyim, başlığın altında postalarım zamanı gelince.

ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Tarkim geleceğin hektaş'ı. 2 lot'um bana 10 sene sonra ferrai alacak inş. Şimdiden ferrari resimlerini biriktireyim, başlığın altında postalarım zamanı gelince.

ytd
    10 yıla bile kalmayabilir, 9 buçuk yılda da aldırabilir, belli olmaz.

Tarımın 4 atlısı,

Hektaş Alark Tarkim Förbis

Förbisten de 2 lot gelse yeter. 10 yıl onu da tutsak ondan da bi Porşe gelse yeter.

6. su serperem yollara.. yar gelende tozumasin.

7. Gz19 hocam nerelerdesiniz? Geriye dönük yazılarınızı tekrar okudum ve akabinde borsa konusunda bilgisine güvendiğim yıllarını vermiş ekranlarda boy göstermiş bir dosta sormak istedim. Onun söyledikleri de sizinle paralel. Mesela ferbis arzının bilerek geciktirildigini, bu yapılan satışın yabancıya olmadığını (çocukları üstüne yemin etti) işin içine siyasetin karıştığını , her sabah hissenin artı açıp akabinde viopta short açıldığını ve bile isteye spotta mal satılmaya başlandığı, Oyak yönetiminin sürece bilerek karışmadığını söyledi. Çok konuşamadık lakin sonucun nereye varacağı konusunda az çok fikir sahibi oldum. Güncel yorumun varsa duymak isterim.

8.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    dün 11 barında fiyat 28 iken size exit ışığını gösterdim...

tekrar söylüyorum hekts sasa alınırsa sadece endeks mühendisliği için alınır...

onun dışında hiçbişey için alınmaz

o anlarda exit ışığı yanarken kaçıp kurtarın kendinizi...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 47/577 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •