Sayfa 472/904 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 7225 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. mahkeme 18 hazirana ertelenmiş. bankada yaş iş bu aralar. aytemiz cirosu düşecek. zaten kär etmiyordu şimdi daha çok zarar yazar depoları yüksek benzin fiyatları zamaninda doldurmuşlardır.eeee ne kaldı. pegasusun piyasa değeri 450 milyon dolar. bari onu kompke alsak. ileride ortam duzelirse süper olur. bu aralar herşey çok çok ama çok ucuz. umarım güzel bir yatırım haberi gelir

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Daha önce yazmıştım; virus nedeniyle işler inanılmaz derece de bozuldu. T emel bilanço ne olursa olsun bir fayda etmiyor.Kasasında dolar olan ve üç aylık bilançosun da en azından 250 milyon lira kambiyo kar'ı yazacak olmasına rağmen Doğan'ın durumu ne yazık ki iyi görünmüyor.İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra en büyük krizi yaşıyoruz.Dünyanın bütün ülkelerin de ciddi büyük kriz var.Gerçekten buna yapacak bir şey yok.Dünyanın en büyük ülkelerinin borsalarında büyük çöküş yaşanıyor.Hatta biz onlara göre daha iyi durumdayız.Tabi ki şimdilik.Yani temel bilanço işe yaramıyor.Teknik analiz zaten büyük palavra...Bütün bunlara rağmen bekliyoruz.Ama önümüzdeki aylarda sabırla iyi haberleri bekleyeceğiz.Borsa düzelirse inanılmaz bir hızla da çıkar...Tabi ki bu benim tahminim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Bugün 1/3 nakite geçtim,içim biraz rahat edecek.Belirsizlik çok fazla,kısa sürede sert toparlarmi bilemiyorum.Karar vermek çok zor.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

4.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Vallahi artık yeter deyip son paralarımla kendi gücüme göre yüklü bir alış yaptım.121-124 ARASI.
    Dolar endeksi bu düzeydeyken ve kasada dolar varken en doğru karar bence, bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    İnsanlık tarihinde çok nadir görülen zamanlardan geciyoruz,tedavisi olmayan bir dünya salgını var,hızla yayılıyor,ne zaman duracak henüz ongorulemiyor dikkattttt.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

6. Virus ,piyasaları sallıyor ! Doğan, bunun etkisiyle düştü.Aslında bütün hisseler düştü.Bir süre daha devam edecek gibi.Moral bozmayalım.Bu kötü günler de geçecek.

7.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Virus ,piyasaları sallıyor ! Doğan, bunun etkisiyle düştü.Aslında bütün hisseler düştü.Bir süre daha devam edecek gibi.Moral bozmayalım.Bu kötü günler de geçecek.
    Bende ayni sekilde dusunuyorum.

2008 krizinde bir arkadasim, elindeki GARAN'lari 2 TL.den veremedim diye agliyordu.

Ben ne kadar, geri gelecektir, yapma, bu paraya ihtiyacin yok..!, dedimse de, o borsalarin sonu geldigine o kadar emindi ki, yillar sonra ne kadar aptal oldugunu soylediginde gormeliydiniz.

Sayfa 472/904 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •