Onemli Gunler Banner
Sayfa 476/1002 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Erdoğan : Bazı Amerikalılar Azerbaycan'a 'Türkiye'ye yeri gelirse yaptırım uygularız' diyor. Geç kalmayın. Neye yaptırımınız varsa yapın. Sen kiminle dans ettiğinin farkında değilsin. Biz Türkiye'yiz Türkiye.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Bazı Amerikalılar Azerbaycan'a 'Türkiye'ye yeri gelirse yaptırım uygularız' diyor. Geç kalmayın. Neye yaptırımınız varsa yapın. Sen kiminle dans ettiğinin farkında değilsin. Biz Türkiye'yiz Türkiye.
    dogal gaz yatakları fena gaz yapmışa benziyor
    2 3 yaptırımla ülke ekonomisinin a q larını bildigi halde bu neyin kafası
    ata sözleri geldi aklıma

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    O şey 15 olur. Tüm büyük şirketler iflas eder. Elinde bol miktarda nakit şey olan, istiflemiş biri gelir şirketleri ucuza satın alır. Sermaye el değiştirir.
    Bu mudur?

4. Sermaye el değiştirir derken yabancıdan yabancıya mı ? Çünkü Türk şirketi bulmak oldukça zor. ;)
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    O şey 15 olur. Tüm büyük şirketler iflas eder. Elinde bol miktarda nakit şey olan, istiflemiş biri gelir şirketleri ucuza satın alır. Sermaye el değiştirir.
    Bu mudur?
    BİR BOKSÖR YERE DÜŞTÜĞÜ ZAMAN DEĞİL AYAĞA KALKAMADİGİ ZAMAN YENİK SAYILIR.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Madem sorun yoktu ağustos 2018’de neden dolar fırladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. Tam gaza geliyorum aklıma rahip brunson olayı geliyor
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Tam gaza geliyorum aklıma rahip brunson olayı aklıma geliyor

Bunlar hep iç kamuoyuna hatta sadece kendi hedef kitlelerine yönelik açıklamalar,adamlar yaptırım falan bile dememişti,sadece;bak açıklarım mal varlığınızı cümlesi bitmeden geri vites yapanlar şimdi dans pistine çıkıyor eh güzel.....

Sayfa 476/1002 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •