Sayfa 477/932 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Günlük Hocam TL olarak lütfen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Umarım bu başlık altında birbirimizden birşeyler öğreniyoruzdur. Ben Temel Analizin ne kadar önemli olduğunu öğrendim. Teknik tek başına yeterli değil bunu öğrendim. Bir de izci abinin verdiği puanlarda senedin anlık fiyatının çok önemli olduğunu öğrendim. Senedin yükselişi ile puanının düşüşünü, düşüşü ile de puanının yükselişini öğrendim. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.
    Birbirimizden hepimiz birşeyler öğreniyoruz Collinam. Kütahya sisteminde al verince coştu ama, bunu hepimiz gördük. Buna şöyle bir örnek verebiliriz.

-Veli Efendi de tarihi Gazi koşusu vardır...3 yaşlı safkan ingiliz tayları hayatlarında bu koşuyu yalnız bir kere koşabilmektedir. Seçkin taylar yarış öncesi kulvarlarında yerlerini alırlar ve start verilir ve 99.Gazi koşusu başlar...O da ne!!! Bizim Tolga COLLİNAM ufak tefek bir midilli bulmuş kendine (KÜTAHYA PORSELEN) pistte resmen asfalt ağlatıyor... Sonuç Gazi koşusunu bizim Midilli rekor derece ile kazanıyor.... Tebrikler prens COLLİNAM... Tebrikler prens Midilli...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim hocam elinize sağlık.

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Birbirimizden hepimiz birşeyler öğreniyoruz Collinam. Kütahya sisteminde al verince coştu ama, bunu hepimiz gördük. Buna şöyle bir örnek verebiliriz.

-Veli Efendi de tarihi Gazi koşusu vardır...3 yaşlı safkan ingiliz tayları hayatlarında bu koşuyu yalnız bir kere koşabilmektedir. Seçkin taylar yarış öncesi kulvarlarında yerlerini alırlar ve start verilir ve 99.Gazi koşusu başlar...O da ne!!! Bizim Tolga COLLİNAM ufak tefek bir midilli bulmuş kendine (KÜTAHYA PORSELEN) pistte resmen asfalt ağlatıyor... Sonuç Gazi koşusunu bizim Midilli rekor derece ile kazanıyor.... Tebrikler prens COLLİNAM... Tebrikler prens Midilli...
    Abi verdiğiniz puanlar son damlasına kadar hak edilen puanlar. Sistem bu puanlara haksızlık etse de elimden bir şeyler gelmiyor. Keşke senkronize olabilsek. O zaman da herkesin kesinlikle aynı anda para kazanması lazım. Bu da mümkün olmadığına göre, sizi dikkatle izlemeye devam ediyoruz...

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim hocam elinize sağlık.
    Rica ederim Göktuğ Bey

izci abi uygun olduğunuzda eğer bilançosu gelmişse DERIM inceleyebilir misiniz?

7.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku

sayın izci tamamen aynı görüşteyim.örnekleme tamamen doğru.saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    sayın izci tamamen aynı görüşteyim.örnekleme tamamen doğru.saygılarımla.
    Sağolun...

Sayfa 477/932 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •