Sayfa 478/967 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    sevgili Vtv isgsy yok maalesf isc var
    Cok tesekkurler. Yoksa talep yok demek sikinti yok ;) devre kesici giren hisselerde isine yarar ilerde aktif ilgileniyorsan tradeyle
    Ozetle faiz ne kadar yuksekse Acikciya o kadar lagzim demek. Su anda talep 0 acikci arkasi acik kalmamis demek o zaman

2.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Hocam uçuk kaçığı mı kaldı bu işin iş bankası kağıdı yüzde kaç iskontayla işlem görüyor. Kasada 5 tane şirket+nakit var. 2 liradan hesaplasan 33 milyon dolar piyasa değeri var. 6 yıldır illallah ettirdi.
    Temel rasyolarına sözüm yok zaten aslında aynı şeyleri konuşuyoruz demek istediğim sadece o zaman bu zaman mı bahsettiğiniz o 6 yılda gökdelen dikmiş endekse gözlerini kapatmış bir hisse acaba lut çukuruna dönmekte olan bir endekse asilik mi yapacak !

3.  Alıntı Originally Posted by effect Yazıyı Oku
    Temel rasyolarına sözüm yok zaten aslında aynı şeyleri konuşuyoruz demek istediğim sadece o zaman bu zaman mı bahsettiğiniz o 6 yılda gökdelen dikmiş endekse gözlerini kapatmış bir hisse acaba lut çukuruna dönmekte olan bir endekse asilik mi yapacak !
    Haklısınız hiç belli olmaz 3 gün sonra bi bakmışız 1.48 sonuçta yaşamadığımız şey değil

4. Bu firmanın sahip olduğu şirketler eldEn çıkarılabilir.. Sanırım bu yüzden yükseliyor..yalnız bu günlerde ostim dikkatimi çok çekiyor.güzel kar açıklaması, gyo dan gelecek para vs vs... Ilerisi parlak ve piyasa değeri de çok ucuz .. Nasip bakalım..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

5. Zaten yatırım demek de alırken kazanmak değil mi?? Henüz keşfedilmemiş ve piyasa değeri de düşük olacak ki kazanç ta çok olsun??

6.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Bu firmanın sahip olduğu şirketler eldEn çıkarılabilir.. Sanırım bu yüzden yükseliyor..yalnız bu günlerde ostim dikkatimi çok çekiyor.güzel kar açıklaması, gyo dan gelecek para vs vs... Ilerisi parlak ve piyasa değeri de çok ucuz .. Nasip bakalım..
    Yatırım tavsiyesi değildir..
    Bu dolar kuruyla alici bulabilmek dert bu sirketlere baska dert yok. 20 milyon dolar verdigin sirketi 20 milyon dolara satsan 90 milyon. Maliyeti 50 milyon. Dolarizasyonla degerlenirken istiraklar bir yandan ote yandan alici bulma sansi azaliyor keza alicilar fakirlesiyor. 2 ucu keskin bicak hem yararina hem zararina.

7. Pasta atabilirmisiniz

8. 2,09 dan sat tuşuna basana kadar 2 ye indirdiler ya laaaa,ben de 2 den kaçtım...

Sayfa 478/967 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •