Sayfa 48/459 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 3672 madde; 377 - 384 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ‘’Pazartesi günü mali durum tespitine başlıyoruz†diye mesaj verdi.

Çalışma ile kredi borcu olan kuruluşların nefes alarak üretime devam etmeleri hedefleniyor. Bu kapsamda Türkiye Kalkınma Bankası, sermaye piyasalarını kuvvetlendirmesi ve kalkınmaya destek vermesi amacıyla, görev alanları genişletilerek yeniden yapılandırılacak.

Burda dikkat edilecek konu sadece kalkınma bankacılığı değil ! Ne diyor sermaye piyasalarının kuvvetlenmesi amacıylada dönüşüm içine girilecek diyor....Asıl ayrıntıları ekim ayı içerisinde meclise sunulunca hep beraber görücez.....Anladığım basit bir konu değil...

2. Merkez Baskan yardımcısı yakın zamanda bu Bankanın yönetim kuruluna atanmıstı sanırım .Sanayici yi kucaklayacak bir Devlet Bankası yok mesela Eximbank ihracatcı ,Ziraat ciftci,Halkbank halk,Toki Eski Emlak Bankası konut,imalat ve sanayici bir Devlet Banka eksikliği var kendi görüşüm faktoring ve tefecilerle uğrasmak zorunda kalıyolar .....

3. Yine şalter attı ne acelesi var anlamadım......

4. bu kalkınma bankası bence çok süprizlere gebe, hemde kimsenin aklına gelipte yok yaa olmaz mümkün değil diyecek kadar .

ekim ayı kalkınma bankası ayı olacak gibi.

inşallah adı gibi bizde kalkınız.

20 olursa benim borsadaki bütün zararım çıkar.YTD.

bir umut işte.

5. çok yükseldi ama 1000 lot alıs gireyim kenarda dursun dedik 9,08 den aldım hahahaha 25 dakikadır ne alış nede satış var adeta işleme kapatılmış gibi duruyor

6. İş bankasından takip ediyorum ama genel bir sorun ar galiba

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sultans Yazıyı Oku
    İş bankasından takip ediyorum ama genel bir sorun ar galiba

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    heryerde farklı gösteriyor hele benim ziraat yatırım bu işin en acemisi böyle dangalak bir aracı kurum görmedim komisyonu az diye gectik ama yayın berbat sakın geceyim demeyin

8. bistten kaynaklanan teknik bir sorunmuş

Sayfa 48/459 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •