Sayfa 48/654 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 377 - 384 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. keko dostu geçmiş olsun danışmak istediğin birşey olursa özelden yaz numaramı göndereyim yardımcı olmaya çalışırım allaha emanet ol dostum allah yar yardımcın olsun şifası olan dert versin rabbim cümlemize
    ytd deli saçmasıdır

2. Ekim ayına kadar dediğiniz doğru idi o ay da yaşadık tabanları brüt ü yeni durdo mu eskimi gösterecektir.

belki düşer gibi yapıp yukarı çekerler paranoyak olduk

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    para tekniği bozar bilanço veya haber düşerse bilmem ama günlüğüde haftalığıda aylığıda hiç hoş görünmüyor bu arada beni eskiler bilir maliyetim 1,8 civarı ve 15 bin lotum var eskiler bekleyebilir düşük maliyetli ama yeni alacaklar iki defa bakın dikkat edin eskiler bilirdi durdu birden yüze 3 artı iken yüzde 5 ekdiye geçmesi 1 dakikadan daha kısa süre sürüyor du uzun zaman yazmamaın nedeni başka hisselerde boğuyordum vede burdakileri etkilemek istemediğim içindir herkes kendi kararını kendi verebilir ama dediğim gibi iyi değerlendirin sonra çok uzuncu olabilirsiniz
    Siz hala eski Durdo dan bahsediyorsunuz sayın AKrep, şu anki düdşüşte alıp satanlar günlükçüler... Başka tahtalara geçiş yapıp kaybedecek olan arkadaşlar diyelim.

5. Zor kararlar alıcı yok gibi
    içimden bir ses.............
    Neden olmasın
    ben beklemeye devam 2 yıl oldu

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim Hanım çok hasta onu üniversite hastanesine goturuyorum. .pek fazla yorum yapamayacam. .

Ama topigi yakından takip edecem...
    Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    keko dostu geçmiş olsun danışmak istediğin birşey olursa özelden yaz numaramı göndereyim yardımcı olmaya çalışırım allaha emanet ol dostum allah yar yardımcın olsun şifası olan dert versin rabbim cümlemize
    Tskler dostum. ..şu anda hastaneye yattık. .doçent bir doktor bakacak..ben de refakatçi olacam...önce sağlık. ..gerisi boştur..

Bakalım merakla beklenen vergi beyannamesi nasıl gelecek .???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Şu yabancıların pozisyonunda bir degisiklik var mı acaba ??? Son günlerde alıyorlar mı? Yoksa satıyorlar mı ?

Sayfa 48/654 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •