Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 48/119 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 377 - 384 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. ###

###

###

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4535

##

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4281

###

Sistem sizi kandırır nasıl mı?

son 1 haftadır nedense TÜM borsa dergileri TV ve aracı kurumların
    TAVSİYELERİ "AL" TUT BIRAKMA"
    ELİNE AL BIRAKMA" vs.. gibi
    kimse nedense SAT demiyor

Ne zaman SAT diyecekler söyleyeyim ENDEKS gelecek XU030un değeri 50000in altına
    Xu100 gelecek 40000in altına o zaman SAT" BIRAK artık elinden diye tavsiyler verecekler
    işin garip Yanı bunları bizlere söyleyip ENAYİ yerine koydukları yetmiyormuş gibi
    birde üstüne Bizene siz sordunuz mu diyecekler

(YAZILARIMI KLAVYEsi ile kaleme alan arkadaşa çok teşekkür ellerin dert görmesin)

bu TOPİC içinde SAYFASINI hatırlamıyorum sonuçta forum düzeni ve ayarları herkesin FARKLIdır ancak 162.mesajımdaki GRAFİKLERİME ek olarak
    bu son grafiklerimi ekledim
    NASIL önceden bilebilmişmiyim?

####

GÜBRE sektörüne dikkat gelecek 5 YIL içinde HİSSE FİYATLARI ÇÖP seviyesine veya 1/10 fiyatlarına gelecektir
    çünkü GÜBRE İHRACATIMIZ DIŞ ÜLKELER tarafından yasaklanıyor.

artık bağfs ı veya GUBRE yi Yerden kazırlar.
    veya tahta sahipleri 5-6 yı lsüründürürler sonra toplarlar.
    örnek GRAFİK:

bu grafiğe göre BAGFS kaça düşebilir? 1 tl ?

####

http://www.hisse.net/topluluk/showth...72#post1264172

####

unutmayın kademeli işlem önemlidir PİYASADA
    gerekiyorsa 10 lot dahi şlem yapabilirsiniz
    adamın hissesinin KAdemeleri 1 kuruş artıyor gelde kademede 13tl lik hissede kademeleri doldurmak istersek nasıl dolduracaz?

###
    kademeli ALın veya satın ama bu aralar piyasa çok kritik
    aracı kurumlar mal pazarlıyorsa ben Short ile yatıp kalkarıım.

###

2. yukarıda iyiki BAGFS ve gübre gibi şirketlerin haberini duyurduk tahta sahibi kudurmuş
    ALICILAR sahte satıcı ile alıcı farkına bakar mısınız?
    ALIM:8.93tl
    SATIM:9,17tl
    alıcılar nedense hacimsiz
    =
    gülünç Sanırım 2019 yılında gübre ihracatı yapılmayacağı haberleri ortaya çıktı mahvoldu tahta sahibi

ve mutlu son 9tl ye verildi
    ####
    2016 başlarında nasıl pazarladılar millete konusunda internet siteleri kuruldu
    kolay değil tabii 500 milyon DOLAR yıkılması gerekliydi Vatandaşa karıştırıp İYİ ele Verdiler ,iyi yyerleştirdiler

3. Bagfs nasıl çakıldı? bugün Trendini kırdığı anda 7,5tl altına kaçar hızla

teknik iyi güzel birde TEMEL izlerseniz ve TAHTA sahibi ve adamlarını TAKİP ederseniz FİYATLARIN nerelere gideceğini anlarsınız ve BUNU KAR ile CEBE indirebilirsiniz
    ###

###
    tahta sahibi 2016 ocaktan bu yana PAZARLADI pazarladı sonuç ortada 16tl den çaktı millete
    birde üstüne 500milyon dolarlık üretim tesisi iteledi
    ###
    TARIM haberleri paylaşmışlar sayfasında FAKE tabii
    gerçek ne biliyor musunuz?
    AÇIN "EU main page" i bakın avrupa birliğine giremeyecek ürünler listesine 2019da?
    avrupa birliği ihracat kısıtlamaları
    ####
    bir iki tahta sahibi adamı halen hisse pazarlasın
    Ha derseler ki 7 tl ye yaklasınca teknik tepki verecek tamam bende alırım hemen %3-4 ile satarım aynı gün
    ####
    kaç gündür borsa düşüyor TEPKİLERDE mal boşaltıp düşüşlerde alıyorum
    aynı zamanda SHORT çekip KALDIRAÇlı işlem ile %2 düşüşlerden %20 kazanıyorum
    ne güzel ya ARACI kurumların tavsiyesini dinleyen çok olursa kazanıyorum işte böyle
    ####
    DOLAR bazlı GRAFİĞİ AÇIN bakın kaç kez paylaştım?
    2001 dibinde KAÇ CENTtik?
    2008 de kaç cent i gördük?
    DOLAR yukarıdaki grafiğe uyumlu GİTMEZSE yani 7tl aşılmazsa borsada DOLAR BAZLI dip oluşması DAHA sert satışlara sebep olur
    dolar çıkarsa evet ülke olarak FAKİRLEŞİRİZ ancak Krizi tam atlatamayız
    2019a kadar yukarıdki hızla çıkması gerekli
    DOLAR alıp endeksi TRADE edeceksiniz yani MAL taşımayıp VIOP taşıyacaksınız kısa vadeli KALDIRAÇLI olduğu için HIZLA ve yüksek KAR edersiniz
    DOLAR alınca ise Kesinlikle bankaya emanet edilmez! kaç kez anlattım ! bankalar BİRLİKTİR ahmet-mehmet*-veli-okan-mehtap
    gibi düşünün ne kadar verirseniz birbirlerinin ÇIKARLARINI düşünürler
    BAKIN yukarıda video paylaştım ŞİFRELER o videonun belli yerlerinde!!
    yani AHMET mehmet vs.. aralarında anlaşıp vatandaştan aldıklarını işletirler ve geriye en düşük seviyede TESLİM ederler
    siz alıp psikolojiniz bozulmuşken hazır satarsınız ve bakarsınız yükselmiş
    bu yüzden bankalar a güvenmeyin
    2001 krizinde 30 tane banka Batmadı mı?
    artı üstüne 1 tane İMKB 30 hissesi tahta kapatmadı mı?
    doların bu AŞIRI rallisine dayanamayacak şirketlerin ilk sıraları AŞIRI döviz borçlu olan GYO sektörü maalesef daha önce söylendi defalarca
    bu yüzden GYO şirketleri portföylerinin kiralarını DOLAR ile alıyor ancak KİRACILAR sözleşmeleri FESİH ederse kiracıyı zor bulurlar
    böyle bir dünya yok
    GYO da kiracı adam enflasyon %10 ülkede
    ancak adamın kirası %100artacak?
    dolarla kiraya veriyorsan doların enflasyonu üstünden artış yapacaksın
    sonra neden hayat pahalılı var diye düşünüyor vatandaş
    avrupada amerika japonyada bir "x" markasının otomobil BAKIM parçasını sordum bir adeti örnek 1 tl ama bizim ülkede 4 tl
    benim araçta 6 tane mevcut ondan ve belli sürelerde değişmesi gerekli
    adamın ülkesinde asgari ücret 7500tl
    bizde 1300tl sonra neden kazanmıyor vatdandaş diye düşünüyoruz
    bakalım 2019da neler olcak ? mutlaka birileri SENARYOYU yazmış bekliyor
    birileri ise DAHA 2019 ROLLERİNİ bilmiyor birileri gidip onlara ROLLERİNİ üfürecek
    sonra oyun başlayacak
    ### unutmayın yolunacak sadece vatandaştır###
    yukarıdaki videoda bunu da anlatmışlar izleyin
    ###
    ilginç bir kaç yıllık bir video ancak sistemi iyi anlatmış
    ###
    resmen doğadaki suyu dahi kölelik sistemi yapıp paraya bağlayacaklar
    verdikleri ise PRİNTERDAN basılmış karşılıksız bir kağıt.
    ####
    şuanda sizin milyonlarınız olsa nasıl ONLARI RİSKTEN korursunuz ? vatandaş önce tahta sahibi gibi düşünmeyi bilmeli.kendisine belli sorular sormalı
    hergün TV izleyip bir yığın saçmalık izlememeli.çocuklarını sistemin ücretsiz beyin yıkamasından korumalı.

4. https://www.youtube.com/watch?v=0jG_JXa-sCY

unutmayın DOLARda RALLİ 2019a kadar olmazsa Şekildeki gibi yukarılardaki grafiklerdeki anlattıklarımda var.
    BOrsamız çok fena çakılır!
    Peki dolarda fırlama operasyonu olursa Şİrketlerimiz bir kaç yıl ZARAR açıklar mı?
    tabii ki açıklar ancak hepsi değil!!dolar geliri olanlar bu hortumda fazla zarar görmez
    bu oluşum içinde ise DOLAR bazlı DİPLER görüleceği için TL bazlı 73 000endeksin civarlarının altına sarkmayız.
    kötü senaryo olursa dolar aşırı yürümezse ne olur?
    dolar bazlı dipler görülene kadar düşüşler KALDIR-VUR hareketleri olur.
    İKİ koşulda da bizler in dikkat etmesi gereken bir noktadır.
    GÜNEY KORE dedik TR nüfusunun %50 si gizliden güneykoreye gitmeye başlamış sanki gizleyecek ne varsa? uyanık bir milletiz yemin EDERİM
    adam kız tavlamak için bizim fikirleri anlatır bir diğeri ise herkesten önce gidip GÜNEY KORE de GAYRİMENKUL almak için SIR vermez millete
    nereye kocacım diyen eşine bile söylemez
    aynı eskiden yazdıklarım gibi "ağbi sende full nakit mi var" cevap verir karşıdaki valla portfoy %90 nakitte neyi gizliyorsa aslında gerçekte full maldadır.
    Bu zihniyetle ZOr bizlerin çağ atlaması

birde son zamanlarda kendisini film kahramanı görenler çıktı adam önüne gelenle ajancılık oynuyor

bir yandan doğulu tüccar kapalı çarşıya 2 milyon dolarlık altın almaya gelmişken soyulur paylaştım bunların haber linklerini HEP zamannında
    sonuç ALTIN alması gerektiği tüyosunu kimden aldı düşünürüm ben?

####

https://www.youtube.com/watch?v=al3jCUarCEY

####

HER yıl enflasyon karşısında BORSANIN getirisi hiç bir zaman üstte olmamış istanbul borsasında uzun dönemlerle bakınca aralarda getirmiş
    demekki birileri vatandaşa PARA kazandırma heveslisi değilmiş
    adam salak mı gel malımı al kazan desin ? bunu borsa ile yıllar harcamış herkese sorun ama samimi olduklarınıza eski brokerlara falan
    hepsinin bir bildiği var "MAL ı TAŞIYACAK enayi bul"

#####

bu videoyu yıllar önce izlemiştim unutmuşum
    https://www.youtube.com/watch?v=uKladhanToE
    söyledikleri doğru ancak %100 tek bir hatası var
    bir inanışa ait demiş herşey bu yanlış PARANIN dini yoktur.zaten o ait dedikleri Gruplar inanç sahibi değiller.
    yani bir dinsel inanışları var ama o kısımı ben söylemeyeyim.
    Son düzenleme : ERSOYDELTA; 30-11-2017 saat: 13:22.

5. KASIM ayınıda kapattık grafik haftalık bakalım haftalığı nasıl kapatırız yarın?

umarım mal alım yönünde ezilmeyip zamanlı short ve buy ile yüzde 5-3 günlük kar ediyorsunuzdur.

DOLAR ın seyri çok önemli şubatta 4,21tl civarını (%2-3 yanılma payı olabilir)
    geçerse veya geçmezse her iki koşulda KRİTİK
    TR'de artık iç Karışıklıklar çıkartmak çok kolay toplarsın işsizi güçsüzleri eğitimsizleri ceplerine SIKIŞTIRIRSIN günlük 500tl çıkın dersin sokaklara
    işte YUKARIDAki ŞİFREnin videosunu izlediyseniz bunu anlatıyor bir kısmında
    sonra al sana istediğin DEMİR leydiyi getir iktidara istediğini yaptıramadın mı al kellesini sonra
    ###
    olayların seyrini şuan kimse bilmiyor tek bildiğim düzenin İstediği gibi olmayacak nesiller bilinçli nesiller gelişmesi
    yoksa elinde kumanda akşama kadar TV izleyen nesiller dolu etrafta Çocuk almış eline ucuz dondurma yarım kilo kaşıkla yemekte
    annesi babası nerede bu evladın ? hiç mi öğretmediler ZEHİR olduığunu aslında yediğinin gördüklerim çok vahim
    gelecek vahim.
    ###
    tV lerin medyanın belli mesleklere iş kollarına vatandaşı yönlendirmelerine kanmayın adamlar pahalıya işçi istemedikleri için YIĞILMA olsun istemekte belli iş kollarına

6. vatandaş satar fiyata bakmadan sattığı hisseler hemen %3-4-5 yukarı çıkar SATABİLME çabasıdır bu

7. https://www.youtube.com/watch?v=r7MWV3SagGU

yukarıdaki videolardaki şifreleri yakaladınız mı?
    bu son videoda ise
    borsaya yeni giren kişilerin nasıl küçük lotlar işlem yapmaları gerektiği anlatılmış
    HER zaman söylerim isterse hesabınızda milyonlar olsun küçük LOTLAR ile işlem yapmanız gerekli

örnek 1lottan başlayıp 100lota kadar işlemler ile 10bin lot almak var farklı kademelerden veya 1 işlemde 10bin almak var

böylece alttan aldıklarınızı hemen satarak TAHTA sahibinin işine TAŞ koyarsınız

örnek X bir banka hissesi ni 11tl den 10.80tl ye kadar kaç kademe var?
    20 kademe yok mu
    10.80tl ye vurunca 10.90a çıkıyor mu
    ?
    siz onbinde 2 veya onbinde 3 ile çalışıyorsunuz diyelim
    ben onbinde 1 le çalışıyorum
    veya onbinde 5 ile çalışıyorsunuz diyelim
    %1 kar ile satsanız ? komisyon düşünce elinize yüzde kaç geçer?
    işte bu yüzden kademeli almak karlıdır çünkü kara geçtiğiniz POZİSYONLARI hemen gün içinde satarak bir AYLIK faiz getirisini bir günde kazanırsınız

####

unutmayın HER AY %5 kazanan bir kişi (KAR rakamlarının Getirilerini hesaplamazsak)
    12 ayda %60 kazanır minimum
    hiç birşey size 1 YILDA %60 kazandırmaz
    unutmayın KÜÇÜK Kar ları REALİZE etmelisiniz
    YOKSA youtubeda binlerce video VAR vatandaşı enayi yerine koyan
    SİZE mal taşıtmaktan başka amaçları yok
    küçük karları FOREX te realize etmek daha basit ancak unutmayın FOREX için sağlam bir teknoloji BACKGROUNDunuz olmalı
    yani telefonunuza kurduğunuz bir program ile sisteme EMİR iletmeden devamlı kar yazmalısınız unutmayın iletilen HER EMİR kendinize karşı
    yani aleyhinize bir İŞLEMDİR.
    BORSA da da durum aynıdır GİZLİ emir yoksa KAZANÇTA yoktur küçük yatırımcı için
    çünkü SİSTEME iletilen her EMİR aslında vatandaşın belli bir havuzda toplanır ve tahmin edin önce kimin eline geçer bu VERİLER?

####

işte bu yüzden alt kademeye siz mal satınca hemen sizden gelen malı karşılamak için tahtaya canlılık gelir
    çünkü sizden aldığını satmazsa gece mal taşımış olurlar ve rahat uyuyamazlar
    işte size bu YĞZDEN reklam yapılır gel vatandaş bu hisse uçarak gidecek diye
    ####
    uçacak hisseler gelecekleri parlak olanlar bin bir türlü oyunla zaten ZARAR yazdırılır yıllarca
    size sattırılır
    sonra toplanıp uçurulur

aynı sistem ARSA arazi işindede vardır
    neden Organize sanayii bölgeleri belli yerlerdedir neden önceden birileri buraları önceden toplar?
    ve neden sanayii bölgesi dışında sanayii kurmak zordur?

neden?

####
    Yukarıdaki videoları az da olsa izleyin
    ####

veya neden 1tl lik tekstil ürünleri 20 misli fiyata etiket koyulur sonra indirim oldu derler %60 off yapılır?

####

veya neden dünyadaki EMTİA lar bir kaç yıldır diplere kadar satıldı?
    aslında bunlar son KRİZ öncesi toplama senaryosuydu kimse anlamadı
    hep söyledim petrolun 30 dolar olması imkansız dedim
    ama piyasa algıyı değiştirmeli yanlış mıyım?

####
    REKLAM borsada getiridir bir hisse seçerler her yıl veya 2-3 yılda bir o hisseler UÇURULUR
    sonra millet zanneder ki ona para yatırsaydı 1tl si 100msli olacaktı
    durum GERÇEKTE bu kadar basit değil PİYASADAKİ her lotun sAHİBİ biliniyor.
    ve canlı HESAP sahibimisiniz ölü hesap sahibimisiniz ARAŞTIRILIYOR
    en İYİ taktik ÖLÜ taklidi yapmak ancak bu seferde GERÇEK hayatta öldünüz mü diye ARACI kurumlar peşinize düşer
    yani sistemin oyunları çoktur
    ####
    kısacası 1999RALLİ sini hatırlayalım o yıllarda basit bir ARAZi mi metre karesi 1 dönüm bile yoktu silivride satmıştım 2000 yazında
    eğer elimde tutsaydım
    şuan aradan geçen 17 yılda getirisi sadece sattığım fiyatın 2,5 katı olacaktı
    BAZI şeyler RALLİ yaptığında boşaltmak gerekir
    BORSanın uçuşu o yıllarda arazileri uçurmuştu ancak DEPREM yüzünden konutlar 10misli dğer kaybetti
    veya en iyi ihtimal 5 msli oranında fiyatları düştü
    o zamanlar bunu fırsat bilip konut almadım ünkü korkuyordu insan psikolojisi

#####
    şuan ise piyasa ALGISI çok ters
    Şİrket getiri ve KAZANÇLARI maalesef artmıyor ancak bilanço oynları ile arttı gösteriliyor
    DOLAR yukarıdaki bir kaç mesaj önceki veya 162.mesajdaki grafikler gibi hareket ederse
    türk şirketleri çakılır
    kimileri İHRACAT yapanlar kazanır diyecekler ancak
    bizden MAL ve ürün alan ülke SİMSARları enayii değil sizin paranız DEVALÜE oldu kardeşim 1 dolarlık ürünü artık 0,5dolara ALACAM diye diretirler bize
    bizlerin ihracat yapan şirketlerin tek kazancı ise üründen ettiği CENT bazında kazancı yüksek kurla bozdurmak olur
    yani 100dolarlık üründen 5 dolar kar ediyorsa artık 50dolarlık üründen belki 5 dolar bile kar edemeyecekler

####
    aklınıza hemen Şİmdi DOLAR açık pozinyonları olan şirketler gelecektir
    DOLAR borcu olmayan şirket yok zaten
    ve hepsinin ZARARLRI artacak böylece DOLAR bazlı ENDEKS dipleri olan 2001 krizindeki daha önce GRAFİKLERİ koyduğum şekle gelebilir.
    işte bizim amacımız KORKMADAN o piyasadan UCUZa mal almak olmalı
    ####
    ülkemizdeki ASGARİ ücret artışı ise maalesef borsayı etkileyen asıl unsur maaş artış hızı yavaşlıyor ülkemizde
    maaşlar gelirler artmazsa borsa yürümez
    milletin borsaya yatıracak nesi var ki?
    para gelmezse uzun vadeli yatırımcı ralli olmaz
    ####
    Son düzenleme : ERSOYDELTA; 02-12-2017 saat: 21:39.

Sayfa 48/119 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •