Sayfa 48/386 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 377 - 384 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. 300 FK lı şirketlere alıcı bulunuyorsa, buna haydi haydi bulunur. Bilançolarla desteklenmesine de gerek yok. SPK süreci tamamlansın, 9 aylık bilançosunu görelim sonra niyet okuması yaparız patron hakkında.

Ben olumlu taraftayım. Günlük işlemlerden, sağda solda yazılanlardan etkilenmeyecek kadar da tecrübem vardır.

Yazdığımız her şey burada duruyor, günü gelince kim ne demiş döner bakarız...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --sizin gördüğünüz fiyattan aldıkları ne malum; ya da alanların emanteçi olmadıkları...

--bu alanlar şirket borsaya açık olmasa 1 lotuna kaç lira verirlerdi?, ya da alırlar mıydı?...

--gerçek halka arz...daha sonra gelecek.....bu arz için uygun bir ortam bulabilecekler mi?, asıl sorun bu??...
    Gerçek arz daha sonara gelecek....asıl cümle bu

Zorlu'nun tahsisli sermaye artırımından önce ve sonrasını hatırlayınca her ne olacaksa sert hareketlerle olacağını düşünüyorum.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. KAP HABERLERİNE GÖRE:
    ODAŞ ELEKTRİK (21-27 temmuz arası ) 205 .000.000 lotu 3.694.788.600tl toplam fiyattan piyasaya satmış.
    DÜN KAPANIŞ FİYATI: 18.20 tl.

4. Algoritma ile mücadelemiz...18.10 aşağısında da alışlar var...Bizi de hafife alma sayın tahtacımız...

5. Hiç bir fiyattan zarar edilmez dersi...

6. Bence patron kendine aldı ama söylediklerin mantıklı. Sadece tahsisli fiyatı zaten açıklama yapıldığı günden önceki 10 günün fiyatının ağırlıklı ortalaması üstünden yapılıyor diye anladım ben...

Satılacak olsa, ki görünen tek senaryo o bence, satış fiyatından çok kimin alacağı önemli. Alan illa diyecek ki şirketi büyüteceğiz, şu alana gireceğiz, bu kadar yatırım yapacağız vs vs. Sadece termik santralimiz olsun isteedik diyerek gelmeyecektir sermaye buraya...

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Tahsislinin SPK onayı gelmeden yukarı yönlü radikal bir hareket beklemek yanlış olabilir. Tahta yapıcılar sayın patronu madara etmek istemezler. Çünkü fiyatı biraz yükseltseler patron daha yukarıdan tahsisli yapmak durumunda kalacak. Gelinen noktada adamlar 3.5 milyar TL den fazla para yatırdı buraya ve tezgahları faizlerin %40 ları bulduğu bir konjonktürde her gün maliyetleri artıyor. Senin benim 3-5 bin lotum Galata Köprüsünde rakı balık parası bunun yanında.

Enerji kağıtlarındaki inanılmaz ralli bazı şirketlerin değerlemelerini absürt boyutlara taşımış vaziyette, dur durak bilmeksizin yükseliyorlar ve bu süreçte ne CANTE yatırımcıları ne de tahta yapıcı abiler para kazanamadı. İşlemlerin büyük kısmı algoritmik emirler, çok net.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

7. Bence...Patron paranın bir kısmı ile ODAS aldı. CANTE uçuk fiyatlamaları gördüğü zaman süper para kazanacak. Herkesin kazandığı ki, buna CANTE yatırımcıları da dahil harika bir strateji. Önlerinde saygıyla eğiliyorum...

8. Bana göre BOFA robotu eşliğinde YFS ve MEKSA'dan işlem yapanlar bu ekip...

Sayfa 48/386 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •