Sayfa 48/184 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1469 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yanak Yazıyı Oku
    Rica ediyorum izahnameyi, fon kullanım metnini okumadan şirket büyümesini tamamlamış demeyin, saçma oluyor zira..
    hocam okudum tabiki, bir kısım makine teçhizat alımı bir kısım ges yatırımı, borç ödeme vs ayırmışlar fakat yeni fabirka mı kuracaklar yoksa teçhizat mı yenileyecekler yahut ekstra kapasite artışı için mi olacak göremedim. o yüzden yatırımcı ilişkilerine mail attım fakat dönüş olmadı.

Yeni üretim hattı kurulup üretim kapasitesi arttırılacak. Fon kullanım metninde yazıyor, saygılarımı sunuyorum.. Kırıcı dil kullandıysam özür dilerim

3.  Alıntı Originally Posted by yanak Yazıyı Oku
    Yeni üretim hattı kurulup üretim kapasitesi arttırılacak. Fon kullanım metninde yazıyor, saygılarımı sunuyorum.. Kırıcı dil kullandıysam özür dilerim
    Sayın yanak sene sonu bir kar tahmininiz var mı ? Yada gelecek senelerden beklentileriniz ?

Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    Sayın yanak sene sonu bir kar tahmininiz var mı ? Yada gelecek senelerden beklentileriniz ?
    Hocam şirketi az biraz incelerseniz kendi fikriniz oluşur. Başkasının fikirleri ile hareket etmeyi pek tavsiye etmem, saygılarımla..

5.  Alıntı Originally Posted by yanak Yazıyı Oku
    Hocam şirketi az biraz incelerseniz kendi fikriniz oluşur. Başkasının fikirleri ile hareket etmeyi pek tavsiye etmem, saygılarımla..
    Teşekkür ederim, evet elbette inceledim. 2milyara yakın kar gelirse 23-24 tl fiyatlar uygun seviyeler olduğunu düşündüğüm için alım yaptım. Beklenti 1,7 milyar civarı gibi okuyorum genel olarak sağdan soldan araştırmalarımda.

6. selam
    ..

7.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    selam
    merhaba158

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    selam
    merhabalar efenim

Sayfa 48/184 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları