Sayfa 483/717 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Buzadam41 Yazıyı Oku
    Görünen p/d 0.89 bu seviyenin altında her fiyattan alınır.Bu tür hisseler de ne grafik olur nede stoplos olur bütün ekonomi dergileri tersini savunsada en iyi yöntem ağırlıklı ortalama yöntemidir düştükçe alacaksın yeterki hisse batmasın bir gün kazanırsın.
    bravoo..aynen öyle..

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    çok bilinmezler dönüyor erzincan sen 64 den sat diyordun kağıt 83 gördü geç bunları yarın her fiyat bedavadır bana göre..
    64 den satın diye birtek yazımı bulup buraya koyarsan birdaha bu ihyay forumuda yazmayacagıma söz veriyorum eger sen ispatlayamaz isen sende yazmayacagına söz veriyormusun ...... ayrıca bir tıkla geriye dönük tüm yazışmaları buraya dökerim sn muhteberu kim insanlara nerelerden mal aldırmak istemiş 92 iken dedim 66-62 ye kadar yolu var yükseliş trendi ve düşüş trendini yazdıgımda sen yazıların ortada
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

3.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    64 den satın diye birtek yazımı bulup buraya koyarsan birdaha bu ihyay forumuda yazmayacagıma söz veriyorum eger sen ispatlayamaz isen sende yazmayacagına söz veriyormusun ...... ayrıca bir tıkla geriye dönük tüm yazışmaları buraya dökerim sn muhteberu kim insanlara nerelerden mal aldırmak istemiş 92 iken dedim 66-62 ye kadar yolu var yükseliş trendi ve düşüş trendini yazdıgımda sen yazıların ortada
    abi o oldu bu oldu bu kağıt batacak hali yok ben diyorum ki hesaplaşma var burdan alan uzun vade kaybetmez..

4. Şeytanlaşmış amerikalı harami Müçotakis de dahil ayırım yok hesaplaşma varsa şayet kimler yapıyorsa bizleri yüklü zararlara gark ediyorsa (1 yıllık kayıp helal param 450 bin tl yani %70 kayıp) canımızı fena halde yakıyorsa, anasının,bacısının,karısının,ecdadının,cibiliyetin in,tüm sülalesinin üstünden dünya alemi ağır çekimde geçsin...Öfkeden,üzüntüden,sıkıntıdan ne diyeceğimi bilemiyorum...

5. ahmet atak mücodan habersiz bir iş mi yaptı acaba .?

6. Bist ve spk hırsız,dolandırıcı,soyguncu Mücahit Ören ile beraber hareket ediyorlar hepside utanmaz,acımasız,ahlaksız,gariban yatırımcı düşmanları resmen bizleri bu acımasız,merhametsiz, zalimler iblise başımızı tutup soyduruyorlar birde göstermelik devre kesici uyguluyorlar ne işe yarıyorsa devre kesici mücahit ahlaksızı bildiğini yapıyor 0.83 krşlardan sonra durdurabildinizmi kimi kandırıyorsunuz iki yüzlü bist ve Spk'lılar..Cehennemin dip kuyularında yanasınız be Allah'tan korkmaz kuldan utanmaz yandaş zalimler mazlum vatandaşa zulüm edenler ,Putin kılıklılar...İşe yaramayan devre kesicinizin taaa oç spek hisseyi tabana yapıştırmayı kafasına koymuş aşşağılık herifler her şey'i de kılıfına nasıl uyduruyorlar niyetleri çok kötü ag çocuklarının..

7. Kaç gündür bu hissede gizli,gizemli,sırlı bir şeyler yapılıyor zaten o gizli işler için tedbir konulmuş birilerine hisse devri yapıyorlar gibi geliyor bana Mücahit Ören,sülün osman'a taş çıkarır aralrında bir fark var sülün osman onu dolandırmak isteyenleri dolandırmış ama mücahit, hak, hukuk,kanun tanımadan gariban ve mazlum yatırımcılarını dolandırıyor devlet kurumları ses çıkarmıyor büyük ağabey düşmanımın düşmanı diyerek dost diye koruyup kolluyor hatta destekliyor yaptığı tüm soygunları kırdığı cevizleri bildiği halde..Hepsinede hakkımız haram olsun asla zayi olmasın..Bu konuda dilsiz şeytan gibi susan muhalefet partilerine de hakkımız haram olsun çünkü onların devlet,vatan,millet çok umurlarında değil zaten devlet yönetmekten bile bihaberler düşmüşler kendi menfaatleri,çıkarları peşine 6 parti toplansa bir araya gelse 1 manga asker bile olamazlar bu beceriksizler mi kurtaracak bizi sefaletten,adaletsizlikten,hakkaniyetsizlikten,ezi lmekten,büzülmekten,soyulup soğana çevrilmekten,hukuksuzluktan,çalanlardan,soyanlarda n,ahlaksızlardan,hayasızlardan,borçlardan,harçlard an,sıkıntılardan vb..Allah'ım sadece sana sığınıyoruz sana secde ediyoruz sonumuzu ,akıbetimizi HAYR eyle..Amin..

8.  Alıntı Originally Posted by Saltuk Buğrahan Yazıyı Oku
    Kaç gündür bu hissede gizli,gizemli,sırlı bir şeyler yapılıyor zaten o gizli işler için tedbir konulmuş birilerine hisse devri yapıyorlar gibi geliyor bana Mücahit Ören,sülün osman'a taş çıkarır aralrında bir fark var sülün osman onu dolandırmak isteyenleri dolandırmış ama mücahit, hak, hukuk,kanun tanımadan gariban ve mazlum yatırımcılarını dolandırıyor devlet kurumları ses çıkarmıyor büyük ağabey düşmanımın düşmanı diyerek dost diye koruyup kolluyor hatta destekliyor yaptığı tüm soygunları kırdığı cevizleri bildiği halde..Hepsinede hakkımız haram olsun asla zayi olmasın..Bu konuda dilsiz şeytan gibi susan muhalefet partilerine de hakkımız haram olsun çünkü onların devlet,vatan,millet çok umurlarında değil zaten devlet yönetmekten bile bihaberler düşmüşler kendi menfaatleri,çıkarları peşine 6 parti toplansa bir araya gelse 1 manga asker bile olamazlar bu beceriksizler mi kurtaracak bizi sefaletten,adaletsizlikten,hakkaniyetsizlikten,ezi lmekten,büzülmekten,soyulup soğana çevrilmekten,hukuksuzluktan,çalanlardan,soyanlarda n,ahlaksızlardan,hayasızlardan,borçlardan,harçlard an,sıkıntılardan vb..Allah'ım sadece sana sığınıyoruz sana secde ediyoruz sonumuzu ,akıbetimizi HAYR eyle..Amin..
    amin amin kardeşim..

Sayfa 483/717 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •