Sayfa 483/914 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Bu arada, yeni yonetim kurulu uyemiz ve melek yatirimci Emre Baran, Qubit denilen yapay zeka sirketinin kurucularindan. 10 sene orada calisiyor. 90 calisanli Qubit gecen sene aciklanmayan bir fiyata Kanadali bir sirkete satiliyor.(Satis surecinde orada olmayabilir..olabilir de..hissesi de olabilir)

Yine gecen sene Cerbos isimli, bizim sirketin alaniyla cok cok iliskili, yazılımlar arası yetkilendirme hizmeti veren Ingiltere merkezli sirketin kurucu ortağı ve CEO'su.

Yine yeni yonetim kurulu uyemiz Ayse Yenel ise HSBC'de Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini surdurmekte.

Kerem Onursal, Turkiye'nin ilk bağımsız girişim sermayesi fon yöneticisi Turkven Private Equity şirketinde yönetici ortak olarak görev yapmakta.

Bunlardan ne cikarim yaparsiniz, artik size kalmis.

Ben ancak yatirim tavsiyesi degildir derim.

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    yavv al sat yapacağım artık bu hissede nokta.

yok oyle alıp beklemek ..

al sat yapacağım bundan sonra çünkü al sat hissesi bu bana göre.

madem huyu böyle büyük dalgalar yapıyor bunca senedir o zaman alıp beklemek yerine alıcağım kendime orta vade hedef koyup satacağım..

sonra bu nasıl olsa zirvesinden yine yüzde 60-70 düşer o zaman yine alırrım.. yükselince yine satarım..

sonra bu yine zirvesinden yüzde60-70 düşer ben yine alırım ve satarım
    alıp bekleme hatasını bir daha yapmam ..

kârı gördüm mü yapıştıracağım artık!!!

3. Emre Baran, 2000'li yılların ortalarında Türkiye'nin en büyük sosyal ağı olan Yonja.com'un kurucu ortağı ve CTO'suydu. MBA derecesini aldıktan sonra Google'a Kıdemli Ürün Yöneticisi olarak katıldı. Bu dönemde Google'ın reklamcılık ürünleri portföyü için 1 milyar ABD doları tutarında gelir sağlayan birden fazla ürün oluşturdu ve hayata geçirdi.

Google'daki kariyerinden sonra Baran ve üç eski meslektaşı Qubit'i kurmuştur. Qubit, şu anda yüzlerce küresel moda, perakende ve kozmetik markasına hizmet veren bir hizmet optimizasyonu ve kişiselleştirme teknolojisi yazılımıdır. Emre Baran, CTO ve yönetim kurulu direktörü olarak görev aldığı 10 yıllık süre boyunca, şirketin gelişiminin farklı aşamalarında ürün geliştirme ve teknolojisinden sorumlu olmuştur.

Emre Baran aynı zamanda bir melek yatırımcı olarak erken aşamadaki çeşitli şirketlere ve girişimcilere danışmanlık yapmaktadır. Buna ek olarak, Avrupa'nın önde gelen tohum aşaması yatırımcısı olan Seedcamp'ta Expert-in-Residence görevini yürütmektedir.

https://kron.com.tr/emre-baran

4. Bu kağıttan , sektorum olduğu için çok umutluyum , bir anda büyük bir ortaklık yada ürün satışı haberi potansiyeli çok yüksek...

5. gtt satışı fiyaskosu ,katar stadyumu fiyaskoları.. yurtdışı satışlarının yurtiçini ikiye katlama hedefi fiyaskosu vs hepsi fiyasko ile sonuçlandı.

yani bir nevi 5 sene önce yatırımcıya "hayal " satıldı.

artık hayal yok ! yok oyle olabilir yok şöyle olabilir.!! ömür geçiyor ömür !

kârı gördüm mü yapıştaracağım artık!! nasıl olsa sürekli yüzde 60-70 düşüyor sonra tekrar düşükten alıp tekrar yapıştıracağım .. nokta.

6. Dunya, sifresiz bir gelecege dogru gidiyor. Apple, Google ve Microsoft sifreleri kaldırmayı hedefliyor. Veri ihlallerinin yuzde 80'den fazlasi kullanilan sifrelerdeki hatalardan ileri geliyor. Kullanıcılar işlerini daha pratik şekilde yapmak, hız kazanmak ve bazen de unutmamak için tüm uygulamalarda benzer veya aynı şifreleri veya zayıf şifreleri tercih ediyor.

Iste bu noktada sifresiz dogrulama yapan alternatif dogrulama yontemleri on plana cikiyor.

https://kron.com.tr/sifresiz-bir-gel...-kadar-yakiniz

Yani bu PAM ve IAM olayinda hala ekmek var.

Yatirim tavsiyesi degildir

7. aşağıya devre kesti qoduğum hırsızları.

hayal satan pezvnk hissesi

8.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku

dolar 16 oldu !!

endeks tl bazlı ralli yaptı ve hala yapmaya devam ediyor.

ev fiyatları son 1 senede 3 kat arttı .

araba fiyatları son 1 senede 3 kat arttı .

gıda elektrik faturlar elektronik,ev kiraları vs son 1 senede 3-5 kat arttı .

özet olarak heşeyin fiyatı 3-5 kat arttı son bir buçuk senede .

bu qoduğm hissesi hala 30larda 40 larda cebelleşiiyor .. sürünüyor.. üstelik 79dan düştü buralara

enflasyon veya dolar bazlı olarak birbuçuk sene önceki 79tl zirvesini baz alırsak, ortalama 5-6 kat kayıp var son birbuçuk senede..

haram olsun

hırsızlar !!

son bir buçuk senede ..

dolar 2 kattan fazla yükseldi
    şu an dolar 16 lirayı da geçti ..

endeks 2 kat yükseldi, bazı bist30 büyük hisseler 3 -5 kat yükseldiler.

ev fiyatları 3 kat arttı

araba fiyatları 3 kat karttı...

yakıt fiyatları 3 kat arttı..

elektrik su doğalgaz faturalar 3 kat arttı..

gıda 3 kat bazı gıdalar 5 kat arttı..

et süt ürünleri 3 kat arttı

kağıt ürünleri 3 kat arttı

ev eşyası beyaz eşya vs 3-5 kat arttı..

her şeyin fiyatı 3 bazılarının 4 veya 5 kat arttı son bir buçuk senede..

bu qoduğum hırsızların hissesi artmayı geçtim , 70 lerde yatay gitmesini geçtim 70 70lerden zirvesinden 2-3 kat düştü.

qoduğumun hırsızları

Sayfa 483/914 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •