Sayfa 483/602 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Merhaba,

Ekonomiden anlayan arkadaslardan rica etsem, piyasanin bu kadar derin tepkisinin sebebi nedir? Merkez bankasindaki görev degısikligi sanki ülke savaşa girmis gibi algilamadi mi piyasalar?
    Yani yoksa bizim bilmedigimiz baska birseyler mi oluyor?

Ytd..

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Celik hocam kulis bilgileriniz var mı? Garan ın tabanına 130 milyon lot koymaları biz istemezsek gitmeyecek anlamına gelir mi? Öngörünüz nedir

3.  Alıntı Originally Posted by peroksit_74 Yazıyı Oku
    Merhaba,

Ekonomiden anlayan arkadaslardan rica etsem, piyasanin bu kadar derin tepkisinin sebebi nedir? Merkez bankasindaki görev degısikligi sanki ülke savaşa girmis gibi algilamadi mi piyasalar?
    Yani yoksa bizim bilmedigimiz baska birseyler mi oluyor?

Ytd..

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Herkes ancak tahmin yapabilir. Bence Merkez Bankası na siyasi müdahale piyasa tarafından hoş karşılanmadı. Daha önce de müdahale oldu ancak tam işler rayına otururken, büyüme tahminleri yukarı revize edilirken, not artırım sinyalleri gelirken, döviz rayına oturuyorken müdahale hoş karşılanmadı. Bizim borsamızda artı veya eksi tepkiler abartılı olabiliyor.
    Piyasa bir yerde dengelenir ve her inişin de bir çıkışı vardır, böyle günlerde sakin kalmakta fayda var.. yarın sabah ta kötü açılabilir. İnşallah öğleden sonra tepki çıkışı olur diyelim..

4. Sn kartal. esma. yerli. Celik hocam yorumlarınızı hep okuyorum borsa çöktü ama siz çökmeyin hasta olicaksınız onda korkuyorum sayenizde hep moral buldum desem yeridir. Cok emeğiniz burada bizlerde helal edin allah herkesin gönlüne göre versin.

5. iyi geceler cümleten

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iyi geceler cümleten
    Hayırlı geceler çelik çomak hocam

7. bu gün kafa dağıtmak için gezdim işyerinde bile duramadım stresten kredili malda değilim İNŞALLAH sizde değilsinizdir her zaman bu konuda sizleri uyarmıştım

8.  Alıntı Originally Posted by cerrrah Yazıyı Oku
    https://twitter.com/omerhankrm/statu...115198977?s=19

daha önce de paylaşımlarınızı twitter da farklı hesaplarda önceden görmüştüm ancak bu sefer 5 dk arayla aynı cümleyi iki kez okuyunca çok daha net oldu.
    yani hocam paylaşımlarının twitterda görülmesinden cıkaracağımız sonuç ne?

Sayfa 483/602 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •