Sayfa 483/1009 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583983 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
    Lütfü türkkan kocaeli 1. Sıra, inanılır gibi değil. Partinin para kasası fln mı bu adam?
    İdris naim şahin, fetö nün dikalası.
    Another day in paradise

2. Doruk baya kızmış mel,h gökçeğe : Çal kısmını becerir babasının oğlu ..

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Mustafa Sarıgül ü aday yapmak nedirvg yaw bu nasıl bir anlayıştır üstelik birinci sıradan , adamın halasının oğlunu tanırım soylediklerini burada söylesem mahkemelik olurum. Bu adamı aday yapmak nedir ? Demek ki düzen aynen devam edecek . Bunu mu demek istediniz.Sayın CHP yönetimi.
    Bende aday seçimini beğenmedim. CHPde birileri kaybetmek için var gücüyle çalışıyor gibi okudum hatta Habertürk yazarı Fatih Altaylı da yazmış. Yeni çağ gazetesi veryansın ediyor.

4.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Tüm bakanlar mv olacak.
    İntikam, hesap verm/sorma fln hikaye, kimse yargılanmayacak, hatta muhalefete düşerlerse ağızları dolu dolu muhalefet yapacaklar. Tertemizmiş gibi.
    Bu ülkeye dair zerre kdr ümidim yok.
    milletvekili olmasalar ne olacak, 360 mv. bulacaksın da adamları yüce divana göndereceksin
    yargılayacak adamlar yargılanacaklardan daha mı temiz olacak o da ayrı bir soru..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    milletvekili olmasalar ne olacak, 360 mv. bulacaksın da adamları yüce divana göndereceksin
    yargılayacak adamlar yargılanacaklardan daha mı temiz olacak o da ayrı bir soru..
    Son cümlemi onaylıyorsunuz yani )
    Another day in paradise

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Mustafa Sarıgül ü aday yapmak nedir yaw bu nasıl bir anlayıştır üstelik birinci sıradan , adamın halasının oğlunu tanırım soylediklerini burada söylesem mahkemelik olurum. Bu adamı aday yapmak nedir ? Demek ki düzen aynen devam edecek . Bunu mu demek istediniz.Sayın CHP yönetimi.
    Hocam hepimizin içine sinmeyen bazı şeyler var. Şu anda asgari müşterekte buluşmak lazım, benim de pek tercihim diyemem kendisi için. Erzincan adamın memleketi, Millet ittifakından İyi Parti oradan aday göstermedi, seçilirse ne ala artık demişlerdir, pek güçlü olunan bir yer değil ittifk açısından...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
    MV adayların nerdeyse hepsi zengin, nasıl zengin oldukları(birçoğu) malum. Vekil olmak için harcayakları paralar 100 asgari ücretin belki 500 katı. Hiç bir geliri olmayan vekil olmak için bu kdr para harca, tüm zamanını ver, değer mi hiç bir şey için? (Gerçekten vatanını seven ve vatanı için MV olacaklara saygım sonsuz.)
    Hadi bakalım, 14 mayıstan sonra ne değişecek hep birlikte burad a göreceğiz.
    Another day in paradise

8.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Hocam hepimizin içine sinmeyen bazı şeyler var. Şu anda asgari müşterekte buluşmak lazım, benim de pek tercihim diyemem kendisi için. Erzincan adamın memleketi, Millet ittifakından İyi Parti oradan aday göstermedi, seçilirse ne ala artık demişlerdir, pek güçlü olunan bir yer değil ittifk açısından...
    Bu Sarigul'e verilen tepki cok yerinde.

Ancak ben de bu sekilde aciklayabiliyorum.

Sayfa 483/1009 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •