Sayfa 485/1043 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Haftalık grafiği daha çok önemsiyorsun sebebi nedir? günlükte olmayıp orada görülen nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Mebes dikkat edilecek hisse yok mu? Çok sessizsin HDFGS ne olur
    Dışarıdaydım yeni geldim. HDFGS için özsermaye ve karlılık için onerilebilcek iyi kağıtlardan biri . Girisimcilikte çok iyi sağlıktan gıdaya, kimyadan madenciliğe süper bir sirket . Sadece sabır. Dikkate değer çoğunu yazmışsınız. Ben ise sanko yu tek geçerim. Tabiki getirisi olacak kağıtlarda var Celik hocanın yazdığı Ostim ve pagyo . Birde ben bugün Karton gözüme çok iyi göründü. Çok bekletti . Birde karel

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Dışarıdaydım yeni geldim. HDFGS için özsermaye ve karlılık için onerilebilcek iyi kağıtlardan biri . Girisimcilikte çok iyi sağlıktan gıdaya, kimyadan madenciliğe süper bir sirket . Sadece sabır. Dikkate değer çoğunu yazmışsınız. Ben ise sanko yu tek geçerim. Tabiki getirisi olacak kağıtlarda var Celik hocanın yazdığı Ostim ve pagyo . Birde ben bugün Karton gözüme çok iyi göründü. Çok bekletti . Birde karel

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yayla güzel hisse ederinin altında yıl sonuna kadar sabrın varsa kazanırsın yoksa yapacak bir şey yok günlük değil ama bu yarın tavan yapmaz anlamınada gelmez YTD
    Teşekkür ediyorum hocam. Allah sizden razı olsun değerli güzel insan.

5. yarın takip edeceğim hisseler
    atagy,gedik,karel

6.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    1-güvenmediğin hisseye asla yatırım yapmazsın. 2-hisseyi genellikle geceden kafanda alırsın. 3-hisseye gireceğin yeri detek direnç vb. Saatlik günlük haftalık vb. Ayrıntılarına kadar incelersin 4- kendi sisteminin al vermediğini almazsın ve sabır edersin
    sabır sabır sabır kısa ve net cevap

7.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    hocam; vesbe hakkında yorumunuz?
    vesbe bozulma yok sıkışma var 29.50 üzeri şenlik başlar

8. Ben aslında bu işe sadece 10 dakika ayırıyorum .. Sadece burada yazdığım için bazı değerlendirmeler yapıyorum bazende başka sistemler üzerinde çalışıyorum neler katabilirim vaabında

Sayfa 485/1043 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •