Sayfa 485/792 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 6336 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bassana AGYO da da.Demek ki neymiş paraya ihtiyacın olmadığı külliyen yalan.Demek ki deniz bitti bitecek.Patlat bedelliyi milleti sövüşle malı ellerinden al sonra makyajlayıver bilançoyu.AGYO nun bilançosu buradan çok mu parlak kar geldi diye tavan oluyor.Neden?Çünkü deniz bitti.Yiyenler için duayen yatırımcı ama benim gibi bu işi bilenler için yatırımcı düşmanı bir dinazor.
    bedelli olma ihtimali bana göre sıfır..? neden
    ençok cebe saldıracakları kendileride ondan ana,mal toplu ellerinde ister % dilimde olsa diger şahıslar hariç..?
    kasada 250 milyon var 2018 den 100 milyon etti 350 milyon 105 milyon sermaye etti 455 milyon kaldı 45 milyon kıssaca bakkal hesabı..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Ben onu o manada yazmadım hani vatandaşta para gani fırsat maliyeti hiç önemli değil zaman da sonsuz ya! Bence öyle değil ben o bakımdan yazdım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Ov uv guzel ama bu sene çimentolar bilançolar pek hoş gelmeyecek. Ucuz mu evet ucuz.

4.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    Ov uv guzel ama bu sene çimentolar bilançolar pek hoş gelmeyecek. Ucuz mu evet ucuz.
    yabancı bile 1 yıl ile 5 yıl arasında çok güvenirse hesap edip yatırım yapıyor..12 yıl herhalde bayagı kıssa geldi galiba..size
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,484
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    yabancı bile 1 yıl ile 5 yıl arasında çok güvenirse hesap edip yatırım yapıyor..12 yıl herhalde bayagı kıssa geldi galiba..size
    Geçen süre zarfında (12) yıl 48 dönem gelen bilanço içinde en iyisi 2018--97.25 ₺ry hisse fiyatı değişmiyor..bizler için ne düşünüyorsunuz bilemedim ama bizler sizlerin ne kadar şerefli dürüst itibarlı ......(it ve Gökçen). İş adamları olduğunuzu gördük..şeref yoksunları....
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Ben kisa uzun bilmem 3 senedir takibimde. Bir gun bunun da gunu gelecektir. Ucuz mu ucuz! Para kazandirir mi ne zaman kazandirir bunu bilemeyiz

7. Çimento alanında karı bayağı düşmüş gibi. Genel karlılık sağlayıcı iştlraki cimtaş.

Sanırım fabrika köhneleşti, diğer modern fabrikalara sahip şirketlerle rekabeti zorlaştı.
    Gayrimenkul sektöründe berbat, arsalara dayalı bir bejlerinde uzun süre söz konusu görünmüyor.

Her şirket gibi kendini yenilemesi gerek sanırm. Buda ayrı bir maliyet.

8. 4.83.....???
    Hayr olsun inşallah
    Bayram da değil...
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

Sayfa 485/792 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz