Sayfa 486/891 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Afiyet olsun. Yemek ile biter mi?
    Yemekle bitmez. Ama çok para sahibi olanların gözü doymaz, Yiyemeyeceği kadar para için hak yer, insan üzer, can yakar ama umurunda olmaz.

Rabbim ağız tadı ve sağlık içinde yiyeceğimiz para nasip etsin.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Peki 10 aylık getiri-karı ne olur?

yaklaşık +107.858.000 TL

Önümüzdeki 10 ay sonra yaklaşık +107.858.000 TL elinde ayrıca nakiti olacak değil mi?
    Amin. Biz de hukuk içerisinde kalmak suretiyle hakkımızı korumalı ve muhafaza etmeliyiz.

3.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Amin. Biz de hukuk içerisinde kalmak suretiyle hakkımızı korumalı ve muhafaza etmeliyiz.
    sn merkür sizi takip edemedim, ihlas hissesi genelinde hangi hakkımızı hukuk çerçevesinde korumalıyız? kafam karıştı olaylara farklı bir bakış açınız var. şimdi ben bu borsadan nasıl para kazanırım acaba ne alsam ne satsam diye içten içe düşünürken siz çok daha farklı bakış açılarıyla, daha idrak bile edemediğim, aklıma gelmeyen şeyleri görüyor düşünüyor gibisiniz... Özendim size bende böyle bilgili hukuktan çok ama çok, olduğundan daha çok, anlayan biri olmak sizinle karşılıklı bu konuları konuşmak istedim...

sizi çook uzun süredir takip eder her yazdığınıza önem veririm, kalın sağlıcakla

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Yemekle bitmez. Ama çok para sahibi olanların gözü doymaz, Yiyemeyeceği kadar para için hak yer, insan üzer, can yakar ama umurunda olmaz.

Rabbim ağız tadı ve sağlık içinde yiyeceğimiz para nasip etsin.
    Başkentim sizi anlıyorum, aklıma şu söz geldi başkasının kazından bize ne biz kendi tavuğumuza bakalım. az olur çok olur bereketli olsun yeterki...evet duanıza amin

5. Sn Siren,

Hep birlikte paylaşacağız ve de yaşayacağız.

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Başkentim sizi anlıyorum, aklıma şu söz geldi başkasının kazından bize ne biz kendi tavuğumuza bakalım. az olur çok olur bereketli olsun yeterki...evet duanıza amin
    Tavuğumuzu hırsızlar çaldı ama Tavuğu kurtarma derdindeyiz şu an
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    700.000.000.TL nakitin 32.günlük getirisi ..... +10.785.800 TL
     Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Peki 10 aylık getiri-karı ne olur?

yaklaşık +107.858.000 TL

Önümüzdeki 10 ay sonra yaklaşık +107.858.000 TL elinde ayrıca nakiti olacak değil mi?
    Diğer şirketlerinin bilançosunda da nakit ve benzerleri var. Bilanço dip notlarına bakıyorsun vadesiz hesapta olduğunu görüyorsun. Yani hiç bir faiz geliri yazmıyor... Bunlarla başa çıkmak çok zor...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Tavuğumuzu hırsızlar çaldı ama Tavuğu kurtarma derdindeyiz şu an
    Bu duruma nekadar uygun olur bilemedim ama akl8ma birde kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez lafi geldi ben misal bazen olsun diyorum bu seferde oyle olsun diyip yoluma bakiyorum sevgi ve saygiyla

Sayfa 486/891 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •