Sayfa 487/623 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

Kimsede bir lot dahi kalmasın diyorsun anlaşılan. Bizde günün en düşüğünden alma arzusundayız. Başka çaremiz yok...Sen basmaya devam et. Hr şeyin bir sonu olduğu gibi basmanın da bir sonu olacak elbet. Şahsi kanaatim bu yönde.
    Son düzenleme : çağrbey; 12-01-2021 saat: 14:57.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Spekülatörlerin bireysel değil, ittifak halinde baskı kurduklarını sezinliyorum. Böyle olmasaydı basarlar tokatı dışarı atarlardı. Yani bu kadar uzun sürmezdi. Kap açıklamalarının düşmemesi patronunda bu kervanın içinde olduğu şüphesini güçlendiriyor. Bana göre bu iyi bir durum. İnşallah yükselişte ittifakla olacaktır... Tamamen şahsi görüşümdür.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Trenden bizi silkelemeden gitmeyecek.

Inadına her fırsatta alasım geliyor....
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Trenden bizi silkelemeden gitmeyecek.

Inadına her fırsatta alasım geliyor....
    Günlük ekmek alır gibi ben alıyorum. 87 lerde başka 86 larda da beklemedeyim. Bu iş fil hikayesine döndü dostum. Fili yavru iken eğitmeye başlarlar. Yavru fili kalın bir iple bağlarlar, yavru sürekli çırpınır ipi koparamaz. Zaman geçtikçe fil büyür ancak daha zayıf ve ince ip kullanılmaya başlanır. Fil büyümüştür ve ipi koparamayacağına inandırılmıştır. İnce ip ve zayıf kazık etrafında dolanıp durur... Psikolojide kullanılan bir yöntemdir. Burada da bu kağıdın kesinlikle gitmeyeceğine ve satıp çıkmaya zorlanıldığı aşikar... Ben böyle düşünüyorum.

Hırslandı, sinirlendi ama nafile ))

6.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Günlük ekmek alır gibi ben alıyorum. 87 lerde başka 86 larda da beklemedeyim. Bu iş fil hikayesine döndü dostum. Fili yavru iken eğitmeye başlarlar. Yavru fili kalın bir iple bağlarlar, yavru sürekli çırpınır ipi koparamaz. Zaman geçtikçe fil büyür ancak daha zayıf ve ince ip kullanılmaya başlanır. Fil büyümüştür ve ipi koparamayacağına inandırılmıştır. İnce ip ve zayıf kazık etrafında dolanıp durur... Psikolojide kullanılan bir yöntemdir. Burada da bu kağıdın kesinlikle gitmeyeceğine ve satıp çıkmaya zorlanıldığı aşikar... Ben böyle düşünüyorum.
    Bizim ipimiz de yok,ama çemberden çıkamıyoruz

Borsadaki tüm kağıtların içinde ,en sıkıcı kağıttayız allahımıza çok şükür.

Kazara,70'leri görürsek almaya devam ederim kısmetse.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Sayfa 487/623 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •