Sayfa 489/691 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

10 ağustos

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    10 ağustos

Belli bir tarihe focuslanıldıgında fiyatlama anlamsız kalır. Çoğu zaman ben de böyleyimdir sayın hocam...

3. Fokuslanan fokuslanana bir ara 3 aylığa fokuslanıyordunuz.Payron ne isterse o olur ..nereye fokuslansanız boş, yoksa ...
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

Belli bir tarihe focuslanıldıgında fiyatlama anlamsız kalır. Çoğu zaman ben de böyleyimdir sayın hocam...
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Emsallerine göre bu fiyatlamanın ne kadar komik olduğu ortada, ki 6 aylık bilanço ile bu iyice ayan beyan olacak ve ben burada olacağım. Laf çakacak olan buna göre çaksın.

20 şubatda 0.86 idi 3 aylık bilanço iyi gelecek bu fiyatlar manasız dedik bugün 1.15 yüzde 30 civarı arttı.Şimdi de 6 aylık iyi gelecek bu fiyatlar manasız diyoruz,6 aylık gelince bu girdileri alıntılarız.Hissenet in güzel yanı zamanı geldiğinde yanıldık mı yanılmadık mı eski yazılardan anlıyabiliyoruz.Bu kağıt endeksden bağımsız,tüm güzel haberlere endeksin yükselişine rağmen baskı kaldırılmadı.O nedenle ben hedefin büyük olduğunu düşünüyorum,tek lot satmam 1.11 altında da alıcı olurum.

Borsadan azbişi anlıyan hikayeyi kolayca görüyor,bunlar alengirli işler,günü geldiğinde milyon milyon lotlarla tavanlar gelir,alıma fırsat bile bulunamaz.

İnvestingte sattırmak için öyle bir çaba var ki insan gülüyor.Adam gelmiş yahu grafiği görmüyormusunuz hala niye alıyorsunuz falan diye yazıyor.Veya sakın almayın diye 10 tane entry giriyor her gün,bunlar elinde mal olan adamların yazacağı şeyler mı,twitter da da investingte de bu kötüleme kampanyası devam ettikçe ben seviniyorum,ne zamanki millet bu kağıt uçar kaçar diye yazmaya başlar o zaman acaba satsam mı diye düşünmeye başlarım.Daha yolumuz çok uzun.

400 milyon dolar kkm de kemiksiz vergisiz paramız var ,bugünkü kurla 700 milyon cash demektir,300 milyon da hisselere yatırılmış cash para var 1 milyar eder,daha da dolar 6 aylık bitimine kadar baya yardırır,bizim kkm parası artar.1 milyar kasada cash para var,ertelenmiş gelir ayağına satılmış parası alınmış ama bilançodan kaçırılan paralar var,alınan arsalar var,marmaris arsası beşiktaş arsası gibi türkiyenin en pahalı arsaları portföyde ama borsa ederi 1.6 milyar falan.Hadi bakalım öyle olsun.

Sayfa 489/691 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •