Sayfa 489/1001 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    hacimle geçerse bir önceki zirvesi 7.70 bandı kısa vade hedefi
    Garan da 1-2 gün önce yazdığınız rakamda tüm bankalar sınırda , ama
    şişe işctr yi işctr akbankı mı çekiyor diye düşündürüyor bana

2.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    kaptırdık aselsanları... bakalım tavan olacak mı bu da...
    sanmam spekulasyon çıktı verdik bitti...

24,50 aktif vade gitti...

verdikten sonra 25 kademe daha gitti...

bademlerden tcell geri kaldı...

3. Spk nn isguzarligi akillara baska seyler getiriyor . Lokomotif bir hissede karar vereceksin bunu aylarca beklemenin ne anlami var . Acaba sendemi .... diye soru isaretleri doguyor .

Zaten bir ise yaradiklari yok

4. Dün ereğli, bim
    Bugün thy, aselsan
    Tam badem işi

5. 2000 psikoljik seviye geçilecekse havayi fişek gösterisi yapmak istiyorlar , bademcuk spor bunu yapa bilmesi için hacim gerekli onun çalışması mevcut bazı tahtalarda . bakalım başarabilecekler mi

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    sanmam spekulasyon çıktı verdik bitti...

24,50 aktif vade gitti...

verdikten sonra 25 kademe daha gitti...
    bence piyasa ortalamasına göre hala ucuz aselsan; o yüzden sabah girerken içim rahat girdim... giderse de şaşırmam...
    ama alışık değilim böyle plansız programsız anlık işler yapmaya... çok da duramadım o yüzden, çıktım 24.40'dan ben de..

kafam çok dağınık; abuk subuk karlar yazdık 2 ayda ama tabi dolar bazlı bakınca pek de yazmadık... portfoy dengem bozuldu, tekrar kurdum.. tekrar bozuldu... şu an aslında pozisyon açmam lazım, düşük kaldıraçta yuksek TL'de kaldım ama 16 aralıktan önce açmamam mı lazım ondan da emin değilim...

MB kamulardan göz göre göre hala satış yapıyor, daha ne kadar devam edebilecek belli değil... Dolar 14'u kırıp uçmaya devam edecekse başka senaryo; gemileri yakıp swap mwap borç harç ne geldiyse harcayıp burda tutmaya cebelleşeceklerse başka senaryo...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    ve psikolojik seviye 2.000 e de temas etti bizim leş100
    artık yavaş yavaş bir realizasyon ve sindirme sürecinin başlaması gerekiyor.
    tüm hareketli ortalamalarının bir hayli üstünde.
    aşırım alım bölgelerinde daha ne kadar süre kalabilecek ki...
    göstergeler şaştı iyice.
    hatta hacı dayı teknik meknik tınlamadan götürdükçe götürdü.
    yorulması gerek doğal olarak.
    sindirme, dinlenme, soğuma bütününde realizasyon artık konuşulmalı...

Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    aşağıdaki yazıma şunu eklemek isterim ;
    diğer bir çok borsa endexi pandemi dibinden bu zamana kadar 2 katı fiyata çıkmışken bizim leş borsamız daha ekim ortasına kadar sürünmekle meşguldü.
    son 1 ayda inanılmaz bir ralli ile artık o geri kalmışlığı da bitirdi. borsamız artık pandemi dibinden itibaren 2 katından fazla prim yapmış durumda. ve artık hiç kimse diğer borsaların çok gerisinde kaldık diye saçmalayamaz.

ayrıca CDS primimiz 550 lere yaklaştığı anormal riskli bir ülke konumuna geldiğimiz ve 3 raiting kuruluşununda çöp seviyesinde tuttuğu yatırım not'umuza rağmen bu ralliyi yapmış olması bist100 için bir nimet.
    bu ralliyi de zaten (yabancı dişe dokunur gelmediğine göre) hangi ekibin yaptığı belli.

ben artık bist100 ün bu saatten çok fazla gidecek yeri olmadığını maksimum % 5 o da 2.000 e kadar bir gidiş olabileceğini ama artık yavaş yavaş bir soğuma nefeslenme sindirme hatta kısmi realizelerle geri çekilmelerin kapıda olduğunu düşünüyorum.

endexin mevcut CDS lerle mevcut piyasa koşullarıyla daha da gitmesi gereğinden fazla saçma olur.
    elle tutulur bir yanı, mantıklı bir izahı olmaz.

ya düşünsenize CDC iniz en riski ülkeler kategorisinde ve borsanız at gibi gidiyor. bunu kime nasıl izah edeceksiniz?

ha sakın denmesin dolar bazında çok ucuzuk o yüzden at gibi giderük.
    6.900 e gitmesi gerekiyor o zaman..
    mantıklı mı?
    gerçekçi mi?...
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

8. Sahol bugün kopacak gibi(bende var)

Sayfa 489/1001 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız