Sayfa 489/1019 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Bilader bir daha yazsana son yazdığın cümleyi bir şey deniyecegimde adama bak ya o kadar kişiye inanmıyor videonun altına biri 2015 drirezzor yazmış ona inanıyor. Neden? Çünkü kandirilmak istiyor kandirilmak hoşuna gidiyor. Vallahi bilerek kandirilmak istiyor. Onun için malum kanallari izliyor.
    edepli ol.. engellendin

2.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Zabıta marketlere gözdağı verince bu hafta fiyatlar düşer diye beklemiştim. Tam tersi zam geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aynı durumu bende gözlemliyorum marketlerde online alışveriş sitelerinde son bir haftada hemen her ürün tekrar zamlandı.Vatandaş suda yavaş yavaş ısıtılan kurbağa misali.Dolar 8 'den 18 oldu şuan 13-14 lerde alıştık.Haftada bir yakıta zam alıştık.Igneden ipliğe herşeye her gün zam alıştık.Yedigimiz ekmeye içtiğimiz suya giydiğimiz dona zam. Herşeyi kanıksıyoruz.En büyük korkum millet olarak daha iyi bir yaşam istemekten vazgeçmek.Ben/biz daha iyi yasamayı hakediyoruz böyle yaşamaya mecbur değilizi hep birlikte söyleyememek.Dünü unutmak.Bugünün karanlığına yokluğuna zamlara ekmek kuyruklarına razı olmak kanıksamak böyle yaşamayı bir tür ön kabul hâline getirmek .Esas o zaman ülke olarak yitireceğiz herşeyimizi.

3.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Film daha yeni başlıyor.!!!
    Şenklikli günler yakındır.!!
    Hiperenflasyon .!!!!
    ...
    Tekrar yazayım:

Johns Hopkins Üniversitesi ekonomi profesörü Steve Hanke Türkiye'de hiperenflasyon ihtimalinin imkansız olduğunu söyleyemeyeceğini, ancak istatistiksel açıdan bu ihtimalin oldukça düşük olduğunu belirtti:
    https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...yarisi-1898099

Hanke, enflasyonun %20 açıklandığı zamanlarda %50 olduğunu söyleyen biri. İstatiksel olarak oldukça düşük diyorsa ortalığı velveleye vermenin lüzumu yok.

Varsa bilimsel çalışmanız yazın okuyalım.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Denizbank geçen ay mevduata verdiği %16 oranı bu ay %20 yaptı,

5.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Aynı durumu bende gözlemliyorum marketlerde online alışveriş sitelerinde son bir haftada hemen her ürün tekrar zamlandı.Vatandaş suda yavaş yavaş ısıtılan kurbağa misali.Dolar 8 'den 18 oldu şuan 13-14 lerde alıştık.Haftada bir yakıta zam alıştık.Igneden ipliğe herşeye her gün zam alıştık.Yedigimiz ekmeye içtiğimiz suya giydiğimiz dona zam. Herşeyi kanıksıyoruz.En büyük korkum millet olarak daha iyi bir yaşam istemekten vazgeçmek.Ben/biz daha iyi yasamayı hakediyoruz böyle yaşamaya mecbur değilizi hep birlikte söyleyememek.Dünü unutmak.Bugünün karanlığına yokluğuna zamlara ekmek kuyruklarına razı olmak kanıksamak böyle yaşamayı bir tür ön kabul hâline getirmek .Esas o zaman ülke olarak yitireceğiz herşeyimizi.
    Varlığı yaşayan millet yokluğa alışamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Hayır beni engelleyince ne oluyor çokta umurumda sen kendine bir çeki düzen ver milletin kandırıldığını söyleyen kişinin kandirildigi o kadar ortada ki birde milleti saf yerine koyuyor ama kendisi malesef öyle. Şu an acaba ya ben harbiden safim diyormudur. Hayır asla, kendini akıllı sanıyordur beni engellemekle saflığı inşallah gider ve aydınlanır. Bazı insanlar belli bir görüşte kendini asla cikarmiyor aksi ispatlaniyor ama hala o savunduğu görüşü savunuyor. Adamın birine inansa mesih olduğunu düşünse adam hayır dese bile yok sen nereden bileceksin sen mesihsin derler böyle şahıslar.

Akbank %20 vermis 100k altina.

8. İrrasyonel ekonomik kararlarda rasyonellik beklenemez.

Sayfa 489/1019 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •