Sayfa 49/455 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 3640 madde; 385 - 392 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. 52'den elimdeki kadar daha destek attım , yeter ki hissemiz yürüsün
    haydi pamuk eller cebe
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Hadı naz yapma su haftasonuna guzel gırelım .
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

3.  Alıntı Originally Posted by husomacit Yazıyı Oku
    gordunuzmu alınan 1 mılyon lotu =)
    valla görmedim iş icabı bakamıyordum,ben görmeyim önemli değil yeterki kademe kalksın
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. Bende attim cebi ele ama tik yok hala. Ne kadar ağır miş yaw. Martidan cok alim var tik yok. Bugün 55 i gecmezsen yaziklar olsun.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hadi martı tavan yap da bizde rüzgarından faydalanalım. Eskiden mrgyo tavan yapar martı rüzgarından gelirdi. Ne günlere kaldık

ASUS_Z00UD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    52'den elimdeki kadar daha destek attım , yeter ki hissemiz yürüsün
    haydi pamuk eller cebe
    o destekleri 49 da atsaydında 52 de speğe devretseydin nasıl olurdu
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. alımlar hep ky ise işimiz zor görünüyor

8. gözlerime inanamıyorum 52 kalktı inşallah sağlam kalır

Sayfa 49/455 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •