Sayfa 49/1003 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Viop XLII

1. Eksi açar p.tesi toparlar endeks dolar düşmez amaç stabil kalması Aralık ta farklı idi 18 den 10 a düştü vurgun yaptılar düşmesi ile çıkması bir oldu.p.tesi dolar 17 üstüne atar ytd .

2. Haftasonu şirketler bürokrasiyi ararlar istisnaları pazartesi öğleden sonra veya salı açıklarlar.

Şirketlerin 79,5 milyar dolar vadeli ve vadesiz parası görünüyor. Ödeyeceği döviz borçlarını erken öderler, yine de bozdurmazlar bence.

Zaten esas sorun bireyselde gibi gözüküyor, onların da TL parası pek kalmamış, evini filan satıp dolar alacaktı onu da alamaz muhtemelen.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Önce şirketlere yaptılar..
    Şirketler sabit
    Yine de yolunu bulurlar.
    Ama bireysele yapsalar idi..
    Sistemden kaçışı tetikleyebilir..
    Ona polisiye önlemler şart..
    Seçim öncesi riskli.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Sayın Drej ,sindoma ,abka,BaşKara ,Bozkurt ve tabii ki memet abi

Bol şans
    Ben maldayim hocam. Vadeli poz dün kapandı, maliyete yakın az zarar oldu.

Hafta sonu hangi kağıtlara dalayim diye çalışmam lazım. Muhtemel zamanlamaya da karar vermek gerekiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Haftasonu şirketler bürokrasiyi ararlar istisnaları pazartesi öğleden sonra veya salı açıklarlar.

Şirketlerin 79,5 milyar dolar vadeli ve vadesiz parası görünüyor. Ödeyeceği döviz borçlarını erken öderler, yine de bozdurmazlar bence.

Zaten esas sorun bireyselde gibi gözüküyor, onların da TL parası pek kalmamış, evini filan satıp dolar alacaktı onu da alamaz muhtemelen.

İthalat ihracat ve hammadde yada borc olayı yoksa niye faiz ödeyip kredi çeksin kös kös parayı bankada tutsun abi. Ama hükümet ile arası iyi olmayan şirketler için bir bahane olabilir reis demişti bana gelmeyin diye

6. Heyecan verici havalar. Ne varsa spotta var.

Memedabi neredesin??

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    İthalat ihracat ve hammadde yada borc olayı yoksa niye faiz ödeyip kredi çeksin kös kös parayı bankada tutsun abi. Ama hükümet ile arası iyi olmayan şirketler için bir bahane olabilir reis demişti bana gelmeyin diye
    Kredisiz şirket olmaz, işletme sermayesi lazım, bir sürü lisans ödüyorlar, yıllık bütçede dövize bağlı gelir gider dengesini tutturmak için döviz tutuyorlardır. Burada HRC fiyatları konuşuyoruz hep dolar üzerinden, inşaatçı vs dolar tutmaz ise inşaatı bitiremez, ithalatçı da ödeme günlerinden önce nakiti geldikçe dolar alıyordur son güne bırakmak istemiyordur.

BBHT'de bir çok iş adamı, bizim dolarımız bizim ihtiyacımıza göre, KKM yapmadık demişti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Vakti olan topici ilk sayfadan başlayarak okusun. Bazı arkadaşlar sağlam tespitler yapmışlar tebrik ederim

Sayfa 49/1003 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •