Sayfa 49/339 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 385 - 392 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    cwene buralarda kaldıkça cesaret kazanacak...daha aşağıdan satanlar pişman olup alıma geçecekler..buda bizi tavan potasına koyabilir...şahsen ben ilerleyen dakikalarda bunu bekliyorum...bakalım olacak mı ??
    bunu bekliyordum ama hisse üzerinde hala bir ürkeklik var...güzel bir tavan onun bu psikolojiyi kırmasını sağlayabilir...karanlık odaya 134,30 dan girdi..ağırlıklı ortalaması 130,00 dur..en azından bunun üzerinden bir kapanış olacak görünüyor...yarın umarım bu gün 139,80 e kadar açtığı yolu doldurmaya başlar....ilk etapta 136-137 dirençlerini geçmemiz güzel olacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bitmeyen mayıs ayı yapmışlar ya bi bitseydi şu mayıs.

3.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Aslında bu kap bize şöyle Bi haber veriyor çokta fazla olamam buralarda
    Alfasa bakıyoruz 300 lerde, cwene göre sermayesi yarı yarıya düşük olsada cwende toplam kaynaklar alfasın 2 katı fiyat olarak geride kalmasının aslında çokta bir açıklaması yok gibi yahuu uzmanlar daha iyi bilir ama ben bulamadım aksine bunun ilave olarak şarz istasyonlarıda varmış. YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Alfasa bakıyoruz 300 lerde, cwene göre sermayesi yarı yarıya düşük olsada cwende toplam kaynaklar alfasın 2 katı fiyat olarak geride kalmasının aslında çokta bir açıklaması yok gibi yahuu uzmanlar daha iyi bilir ama ben bulamadım aksine bunun ilave olarak şarz istasyonlarıda varmış. YTD.
    Tek hatası zamanlama… 1 ay önce arz olsaydı şuanda 300 TL civarındaydık diye düşünüyorum. Ama böyle olması benim işime geldi istediğimiz kadar mal alabiliriz buralardan
    not: 13 günde 1 milyar TL yi aşkın iş kapı atmışız.

5. Cw Enerji Ne İş Yapar?
    CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi 2010 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren üretim ve hizmet firmasıdır. Yıllık 1,8 GW güneş paneli üretim kapasitesiyle Avrupa ve Türkiye’nin en büyük güneş paneli üretim firmalarından biridir. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Uzak Doğu’da da güneş paneli üretimi gerçekleştirmektedir.

CW Enerji, güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında da hizmet veriyor. Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunuyor. Şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerjili sulama sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

CW Enerji, yıllık 1,8 GW güneş paneli üretim kapasitesi ile kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla faaliyetini sürdürüyor.

CW Enerji, Türkiye’de sanayi faaliyet alanındaki en büyük kuruluşları tespit etmek için İstanbul Sanayi ve Ticaret Odası tarafından yapılan, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu†İSO 500 2017 sıralamasında, 2017 yılında gerçekleştirmiş olduğu net satışı ile listenin 408’inci sırasında yer almıştır. İSO500 sıralamasına güneş enerjisi sektöründen adını yazdırmayı başaran tek firma olan CW Enerji, “Üreten güçlü Türkiye†hedefiyle ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaya devam etmektedir. Cw Enerji’nin halka arz açıklık oranı 24,24%’dür. Toplamda 30 milyon adet lot dağıtılacaktır. (Ek Pay Dahil)

6. Şirket CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş. halka arzı, ‘’Sabit Fiyat ve En İyi Gayret Aracılığı’’ yöntemi ile gerçekleştirilecektir.
    Borsa Kodu/Ticker CWENE
    Aracılık Yöntemi Aracılık yüklenimi
    Halka Arz Öncesi Çıkarılmış Sermaye 105.000.000,00 TL nominal
    Halka Arz Sonrası Çıkarılmış Sermaye 123.750.000,00 TL nominal Yinede çok büyük bir ödenmiş sermaye değil kapasitesiyle ve yapacağı yüksek kar ile potansiyel çok, YTD.

Ben tahtacı olsam şu iki üç gün milleti silkeler malımı toplar seçimden sonra yoluma bakardım. Elimdeki nakiti düzeltme için tutuyorum ama siz yatırım tavsiyesi olarak anlamayın..
    Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak kullananlar salak, zarar edenler maldır..

Sayfa 49/339 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •