Onemli Gunler Banner
Sayfa 491/1002 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Viop - XVI

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    yuru serco kim tutar seni...

hangi fk dan bahsediyon...piyasada tek islem makarna un ekmek alim satimi...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Dilipak'tan dikkat çeken 5G yorumu: Radyasyon şokuna karşı kenevir tekrar hayati anlamda önem kazanıyor
    Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) 5G teknolojisiyle ilgili olduğunu öne süren bir yazı kaleme aldı. Dilipak, radyo frekanslarının incelenmesi gerektiğini söylerken Radyasyon şokuna karşı kenevir tekrar hayati anlamda önem kazanıyor dedi.

https://www.habervakti.com/gundem/di...r-h102160.html

https://www.youtube.com/watch?v=nFQ--eDfwL0
    5G tüm dünya ülkelerinde protesto ediliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku

Ama fed para basacak yeaaaaa

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by Thesecret Yazıyı Oku
    Ama fed para basacak yeaaaaa
    o paralar hisselerin bedellilerine gitcek...bi de ekmek almaya...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

5.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    iftira atma.. işine bak.. senin ait olduğu yer oyun parkı.. anlamadığın işler hakkında konuşuyorsun komik oluyorsun.. iftiralarını iade ediyorum..
    Sen git hükümeti, muhalefeti eleştir.. Bizim işimiz para kazanmak.. Ceza aldırma bana akşam akşam

6.  Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku

Yumurta var peynir kıyma var daha

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    kar etmeyen sirketlerin fk si mi olur serco?...
    ...ytd...by beybaba

8. Krizlerde ikili dip yada donuslerde uyumsuzluk beklentisi gayet normal .. bundan once bu sekilde oldu deyip bundan sonrada boyle olacak diye beklentiye girmek dogru degil aslinda .. bendede ikili dip beklentisi vardi ve %40 nakitte kaldik .. simdi ikili dip bekleyenlere sunu sormak lazim . daha oncekilere bakiyorsunuz peki daha oncekilerde alinan kararlar 1 dipden sonramiydi ? 2 dipden sonramiydi kendime de sordum ayni soruyu cevabini bulmak icin biraz arastirmaya calistim ama SIKILDIm biraktim 2 li dip bekleyenlerin ilk once MB 1 dipden sonrami yoksa 2 dipden sonrami harekete gectigi cok onemli

burda onemli olan 100 kisinin short demesi yada senin long demen onemli degil . gayet normal seyler . sen dogru tercihi yapti isen zaman sonunda karli olan sen zararli olan 100 kisi olur .. sen karli cikarsan sen dogru tercihi ve ongoruyu yapmis olursun 100 tane shortcu da dogru tercihi yaptigini iddaa eder ama alavare dalavare var o yuzden dusmedi yazar gene kendi actiklari pozisyonlarin ve tercihlerinin dogru oldugunu ama dis etkenler yuzunden yanlis hale geldigini savunurlar

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Engellersin geçersin pelikancılık yapma boşu boşuna ceza alıyoruz.. Günaydın borsa illahi yükselecekmiş.. Dünya tarihinin en büyük krizi olmuş borsa 1/3 düşmüş.. Yanılmışız..ne oldu 3 haftadır korku haberleri pompalıyosun endeks 17 18 bin arttı.. 3 4 haftada 124 zirvesi geçildiğinde bakalım kime giydireceksin
    ....

Sayfa 491/1002 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •