Sayfa 491/726 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 5802 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Endekse ters hareket edecek!
    Who, baby, Who Will Save The World?

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    Allah herkese bol kazan ve bereket versin uzun zaman sonra karar günü olup thy ve tav ayrılmış oluyorum. Yaklaşık 2 seneden beri sabırla bekledim bunun ayrılma kararı aldım.

Allah herkesin gönlüne göre versin.

Bist düzeltme olduktan sonra durumlara dore hareket etme niyetim var. kendi düşünceme göre hareket edip ayrıldım. Kalanlara Allah sabır ve kazanç basıp etsin inşAllah..

tekrar bist düzeltme bitikten sonra görüşmek ümidiyle. YTD

RMX3301 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Endekse ters hareket edecek!
    Endeks kıp kırmızı iken takmadı, ancak endeks toparlandı bu ise aynı seviyede!
    Who, baby, Who Will Save The World?

4. endeks yayık ayranı gibi sallanıyor, her 2 tarafada çok sert hareketeler oluyor, bence düzeltme gelecek ama thyao ve tupraş gibi kağıtlarla dengeyi kuracaklar( temennim öyle bakalım ne olacak)

5.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Endeks kıp kırmızı iken takmadı, ancak endeks toparlandı bu ise aynı seviyede!
    bence endeksi dengelemek için kullanıyorlar aselsan devre kesti şimdi yine %3 e geldi thy yine aynı yerinde. ytd

6. verdiler thyaoyu, adamlar işi abartmayı seviyor belli ki...

7. yine bankalar gibi çok çıktığımız için düzeltmesini yapıyor. banklara heralde 300 gün daha tavan gider. taş gibiler mubarek. olan bize oldu. ytd

8. Endeksi 3.519 e değdirip ordan çevirebilirler. Eğer öyle olursa Thy tekrar yukarı yapacaktır...
    Emin ol para her kapıyı açar...

Sayfa 491/726 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •