Sayfa 492/1003 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by harunlu Yazıyı Oku
    Bu EIB iyice saçmaladı kaç gündür eksi. portföyünde bulundurduğu hisse senedi %2.6 civarı hemde faizin yüksek olduğu şu piyasada bu beceriksizlik.
    onceden de yazdim
    eibin yukselisine borsanin tusmesi lazim!
    iyi gunler
    Canlar gider heyyyy

2.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Ben de bugün sabah 11 de Fibabankadan PPZ fonu alım yaptım şaka gibi tam olarak 4 saat sonra hesaba geçmiş.
    Yarın ben de sizin gibi satış denemesi yapacağım satış işlemi de bu kadar uzayacak ise Banka dışı PPF yatırımları konusunu tekrar düşüneceğim. T+0 fonlar böyleyse T+1 ve T+2 leri düşünmek bile istemiyorum...

Yani ben PPF leri likit olduğu için kullanmayı düşünüyordum. Ve olası fırsatlar geldiğinde hemen bozup dolar, altın vs.. almak için düşünüyordum. 4 saatte hesabıma yatacaksa dolar alır başını gider. Hiçbir fırsat 4 saat beklemez para piyasalarında...
    Tefaş'ta işlem gören fonlarda akış bu şekilde. Hemen alayım satayım olayı yok maalesef
    Size çok likit birşey lazımsa 3e 5e bakmadan kendi çalıştığınız bankanın ppf'sini almanız lazım anlık al sata izin veriyorsa(her banka kendi ppfsi olsa bile anlık al sat yaptırmıyor)

3. tek ppf alacaksınız diye birşey yok 2-3 tane sepet yapın ortalaması yükselir. 3. aynı bankanın olursa hemen geçiyor hesaba.

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Ben de bugün sabah 11 de Fibabankadan PPZ fonu alım yaptım şaka gibi tam olarak 4 saat sonra hesaba geçmiş.
    Yarın ben de sizin gibi satış denemesi yapacağım satış işlemi de bu kadar uzayacak ise Banka dışı PPF yatırımları konusunu tekrar düşüneceğim. T+0 fonlar böyleyse T+1 ve T+2 leri düşünmek bile istemiyorum...

Yani ben PPF leri likit olduğu için kullanmayı düşünüyordum. Ve olası fırsatlar geldiğinde hemen bozup dolar, altın vs.. almak için düşünüyordum. 4 saatte hesabıma yatacaksa dolar alır başını gider. Hiçbir fırsat 4 saat beklemez para piyasalarında...
    Nkolay da bu işlerle uğraşmıyorduk benim de sinirimi bozdu yarin mikatri yukseltip bi daha satis vericem bu da satilmazsa mh arayıp kuveyt emirine kadar sovucem.

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    onceden de yazdim
    eibin yukselisine borsanin tusmesi lazim!
    iyi gunler
    Acc nin akrabası

6. Merkez kur kaç kapattı arkadaşlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Demek ki teorik olarak mümkün olan olsa, ppf zarar yazsa forumu yıkacak adamlar . Nnf furyası iyiymis meger kiymetini bilemedik.

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Tefaş'ta işlem gören fonlarda akış bu şekilde. Hemen alayım satayım olayı yok maalesef
    Size çok likit birşey lazımsa 3e 5e bakmadan kendi çalıştığınız bankanın ppf'sini almanız lazım anlık al sata izin veriyorsa(her banka kendi ppfsi olsa bile anlık al sat yaptırmıyor)
    Sn yuji enson 2 yıl önce de böyleydi o günden beri fon işleriyle uğraşmadım, belki çağ atlamışızdır, İşler hızlanmıştır diye bugün denedim ama yine aynı kağnı hızında devam ediyor. Kendi bankamın PPF leri ihtiyacımı karşılamıyor, tek başına yetersiz yüksek montanlı işlem yaptığımdan portföy çeşitlemeleri de gerekiyor neyse artık bu şekilde kör topal devam edeceğiz...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Sayfa 492/1003 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •