Sayfa 493/1003 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ne demek bu tam olarak.. ?

müslümanlar üst bir kategori diğer herkes alt kategori mi? bakış açısı bu mu?
    Sizin burada sürekli yaptığınızı ,90 yıllarda yanlış yapılan yöntemleri özetlemiş arkadaş ve özeleştiri olarak bugün ki iktidar yanlış yapıyor demek istemiş.(ben böyle anladım)

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Sizin burada sürekli yaptığınızı 90 yıllarda yanlış yapılan yöntemleri özetlemiş arkadaş ve özeleştiri olarak bugün ki iktidar yanlış yapıyor demek istemiş.(ben böyle anladım)
    yazıları karıştırdın herhalde.. sn abartin ile olan yazı değil konu.. ayrıca benim sürekli "yaptığım" bir şey yok.. gerçekler neyse o..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    sen yazıları karıştırdın herhalde.. benim sürekli "yaptığım" bir şey yok.. gerçekler neyse o..
    Senin gerçeğin sana,onun gerçeği ona,kimseye özgür düşünme ve konuşma hakkı vermiyorsun.(şimdi abartine yaptığın gibi)

4. Türkiye’de göstermelik dinin Müslümanlıkla ilgisi yoktur

Abbasi emevi çakması üstüne uydurma hadisler bezenmiş

İslamın temel prensibi ahlak ilkeleri çıkarılmış

Din bezirganlığı ile gerçek islam dininden Haberi olmayan

Kuran’ı Kerim’i başından sonuna 1 kere bile okumamış

Doğmatik yalan yanlış bilgilerle kendini müslüman olarak tanımlayan yüzde 40 lık kitle ülkenin gelişmesine en büyük engeldir her zaman

Her toplum hak ettiği gibi yönetilir
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Senin gerçeğin sana,onun gerçeği ona,kimseye özgür düşünme ve konuşma hakkı vermiyorsun.(şimdi abartine yaptığın gibi)
    saçmalama.. bilmediğin anlamadığın konuya atlama.. sn abartin in yazısı konu değil diyorum anlamıyorsun.. konu başka bir yazı.. takip et bakalım anlayabilecekmisin ?
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Birileri insanları müslümanlıktan soğutmak için elinden geleni yapıyor. Keşke bunu deistler, ateistler, hristiyanlar vs yapsaydı.
    İslam'a en çok zarar deistten,ateistten vs. Gelmez munafiklardan gelir ve Allah cc munafiklarin kâfirlerden daha çok ceza alacağını,alçakta olacağını bildirir .

7. Borsada 10 binde 2 komisyon bile zaman zaman çan sıkıyor. İtalya ve İspanya'da 1 milyonda 200 yani 10 binde 2 oranında bir ölüm oranı var. Her sene bu şekilde olacak ise günlük yaşamada çok büyük değişikliklere hazır olmak lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,651
     Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku
    Twitterda biri anket düzenliyor, şuanki sonuç içler acısı..
    Tabi genelde bu tür anketleri düzenleyenlerin cevresindeki trol grubunun siyasi düşüncesine yakın sonuçlar çıkıyor...

Ama yinede büyük çaplı objektif ve geniş katılımlı bir anket düzenlense sonuç ne kadar değişir pek emin değilim..

Bear_Bull
    @BearBull26

Sayfa 493/1003 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •