Sayfa 493/992 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Hay sokim şansıma yaa. Biz satamadık aşağı devre kesti şimdi sistem geldi obur kağıt tavan oldu

Yukardaki yazdığım yazı bi önceki viop forumunda kaldı.tarih 6 nisan . Sistem gittiği için alamadagum hisse rtalb.brut kararıyla 4 lere düşmüştü.o anda sistem gitmese cok degil Ama 3bin lot 4.3x lardan alıyordum. Ve o an tavana kitlediginde beri halen tavan .. 12 bin tl 100 bin geçmişti. Gerci dayanabilir miydim bilmiyorum kısmet degilmis

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2.  Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    O kim beya?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    mübarek kardeşler...bir zamanlar hisselere kule çizdiriyordu

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    fincan gulp yapmışsa
    7.78
    hedef olabilir.
    serbest piyasada değiliz gibime geliyor, bugün adamların boğazını sıktık nefessiz kalınca mecburen dolar sattılar.
    7'nin üzerinde fazla kalamayabilir. Regülatör bel altı vuruyor, canı her acıdığında oyunun kurallarını yeniden yapıyor.
    Böylece piyasadaki yabancı sermayenin köküne kibrit suyu ektik, yakında hasadını yaparız.
    Boşuna değilmiş bbva'nın hisse oranını azaltması...
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

4.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    mübarek kardeşler...bir zamanlar hisselere kule çizdiriyordu
    mübarek duymayan yoktur en son anb bankı ve ekürisini çiziyordu

5.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    serbest piyasada değiliz gibime geliyor, bugün adamların boğazını sıktık nefessiz kalınca mecburen dolar sattılar.
    7'nin üzerinde fazla kalamayabilir. Regülatör bel altı vuruyor, canı her acıdığında oyunun kurallarını yeniden yapıyor.
    Böylece piyasadaki yabancı sermayenin köküne kibrit suyu ektik, yakında hasadını yaparız.
    Boşuna değilmiş bbva'nın hisse oranını azaltması...
    Dışarıdan para bulmamız lazım.
    Yaptığımız hamleler bunu kolaylaştırmıyor,
    bilakiz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu dow yine dusmemis. Inatci cikti

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Hafiften mezbaya yanaştı ama.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Orda seansın ilk 2 saati shortçular gelmeden short açıyorlar seans sonu kendileri long oluyor son üç gündür böyle yanlız bir gün gelecek shortçuların anahtarlarını alacaklar orda çünkü alttan çok kuvvetli geliyor boğalar teknik bunu söylüyor dostum.

Sayfa 493/992 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •