Sayfa 494/639 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Ve yine TTK 376/2 kapsamındayız.Bu sefer,mahsup edilebilecek emisyon primi v.s. bir kalem de yok.Şimdi ne olacak?Denetim görüşü 8.maddeden:

"TTK'nın 376. Maddesi kapsamında yapılan değerlendirmeye göre Şirket'in sermayesi ile kanuni yedek akçeleri toplamının üçte ikisi 30 Haziran 2017 tarihi itibariyle birikmiş zararlar ve cari dönem zararı sebebiyle karşılıksız kalmış durumdadır."

2.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Ve yine TTK 376/2 kapsamındayız.Bu sefer,mahsup edilebilecek emisyon primi v.s. bir kalem de yok.Şimdi ne olacak?Denetim görüşü 8.maddeden:

"TTK'nın 376. Maddesi kapsamında yapılan değerlendirmeye göre Şirket'in sermayesi ile kanuni yedek akçeleri toplamının üçte ikisi 30 Haziran 2017 tarihi itibariyle birikmiş zararlar ve cari dönem zararı sebebiyle karşılıksız kalmış durumdadır."
    Adım adım tahta kapanmaya gidiyor...

Bu kez ne yapacaklar bilemiyorum...

Kral çıplak!!!

3. Ah seddulbahir..kac kere uyardım bu sirket hakkinda seni.ama sen anlamsiz bir inada kapildin.senin elindeki lot da az degilki zararı sineye cekip unutasin.allah yardim etsin sana da..

4. Bilanço çok da.kötü degil.. yeni kredi almis.. batacak firmaya kim kredi verir. Take-off tan önceki son ayak oyunları..🤗🤗

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by akpaz554 Yazıyı Oku
    Bilanço çok da.kötü degil.. yeni kredi almis.. batacak firmaya kim kredi verir. Take-off tan önceki son ayak oyunları..🤗🤗

Bırak sen de allah aşkına..aksam aksam insanı günaha sokma..

6.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Ve yine TTK 376/2 kapsamındayız.Bu sefer,mahsup edilebilecek emisyon primi v.s. bir kalem de yok.Şimdi ne olacak?Denetim görüşü 8.maddeden:

Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Ah seddulbahir..kac kere uyardım bu sirket hakkinda seni.ama sen anlamsiz bir inada kapildin.senin elindeki lot da az degilki zararı sineye cekip unutasin.allah yardim etsin sana da..
     Alıntı Originally Posted by akpaz554 Yazıyı Oku
    Bilanço çok da.kötü degil.. yeni kredi almis.. batacak firmaya kim kredi verir. Take-off tan önceki son ayak oyunları..🤗🤗

Elinde hissesi olan bir arkadaşım bilançoya iyi gelmiş dedi. Şaşırdım işin özü...

Seddülbahir hocam arkadaşım neye istinaden iyi demiş anlam veremedim...

7. cuma günü hayırlı cumalar mesajınızı bekliyoruz KARAPAZ a......si.Ulan bizden değilse bile ALLAHTAN korkun be..............

8.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Elinde hissesi olan bir arkadaşım bilançoya iyi gelmiş dedi. Şaşırdım işin özü...

Seddülbahir hocam arkadaşım neye istinaden iyi demiş anlam veremedim...
    Kur zararını yansıtsalardı;öz kaynak 2 milyonun altına düşmüş olacaktı.İlişkili taraf alacağına faiz işletmedikleri için,muhtemelen bunu kur zararını işlemeyerek companse etmiş oldular.Şikayetlerinizin,birilerinin kulağına gitmiş olmasının sonucu olarak yorumluyorum.Kötünün iyisi olarak değerlendiriyorum.Hazine ve yatırımcı lehine bir karar olmuş.Şimdilik...9 ve 12 aylıkta nasıl bir değerlendirme yapacaklar,bilemiyoruz.

Sayfa 494/639 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •