Sayfa 495/803 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Gösterge faiz (2 yıllık tahvil) 11.29' a düşmüş, bir günde %2,5

5 Temmuz 2017 tarihinden bugüne görülen en düşük rakam, bu tarihin altını çizmek istiyorum...

11.70 bölgesi ciddi destek konumundaydı 2 aydır altına inmiyordu...

Bu bölge de destek sayılır ama en önemli destek 11 lira civarlarında, orayı da kırarsa ver elini 8,60...

Tahvil zirve tahmini açısından önemli, 8,60 mı, 11 mi, ona göre götürecek deyyus...

Tahvili yapan da aynı deyyus...

Borsayı 5000 puan aldığının ertesi günü tahvili bu kadar alması tesadüf mü, yoksa bir tane şortçu bulamaz, kimse de mal satmaz daha yukarıdan almak zorunda kalır...

Gösterge faiz 10,72...

11 desteğini iplememiş bile...

Şimdi ver elini 8,60...

Git-gide şort fikrinden uzaklaşıyorum...

2. Şimdi bütün emareler yükselişin devam edeceğini gösteriyor...

Hatta bugün bir tane abi dipten 38.000 bin puan yükseldikten sonra eski zirveye 100 puan kala yeni zirve gelebileceğini söyleyip olaya bütün bakış açımı değiştirdi...

Abi' ye katılıyorum ve yeni zirvenin geleceğini teyit ediyorum...

Şimdi herkes şorttan öldüresiye dayak yemişken(artık long da açamayız gurur meselesi oldu), ve de yükselişe olan inanç yavaş yavaş(hatta hızlı hızlı) artıyorken bu deyyus 140 binlerden açtığı longları elimize verecektir, orası da neredeyse kesin...

Benim zirve beklentim 142.000 civarlarından geçiyor, hatta buna abd seçimlerinden gelecek iyimserliği de ekleyerek, nihai zirve hedefimi 142.000 - 164.000 arası olarak belirliyorum...

93 binden beri gelen soluksuz yükselişin elbet bir düzeltmesi( kar realizasyonu) olacaktır, ama hangi seviyelerde...

Ben şahsen zirve - dip avcılığı yapmaktansa piyasanın dönmesini beklemeyi tercih ediyorum, kanaatim dönüşün çok sert olmayacağı, daha soft bir şekilde olacağı yönünde, çok sert olursa alıcı bulamaz PY, malı yavaş yavaş yedirmesi lazım, umutları hep diri tutması lazım...

Bu yüzden olası soft bir düzeltme durumunda düşüşlerden daha az etkilenecek, halihazırda yükseliş trendine yeni başlamış kağıtlarla şimdilik yoluma devam etmeyi düşünüyorum...

3. Aynen abi soft düzeltmeler yaparak gidecek büyük resim trendin korunduğu yönde..yani short düşünsek bile bu trend korunacak..
    Önemli olan soft düzeltme de endeks tarafında mı hisse tarafında mı olacağız...
    Ben belli başlı hisselerin endeks rekor kırarken hala geride kalmasına şaşırıyorum...
    İzleyelim bakalım ilk çıkışta kaçarım..
    Bir de Sasa da alım olursa gerçekten endeks gidiyor çünkü Sasa endeks üstü getiri sağlıyor...
    Tahta yapıcı her zaman sağlam yere basıyor malûm patronun kağıdı..
     Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Şimdi bütün emareler yükselişin devam edeceğini gösteriyor...

Hatta bugün bir tane abi dipten 38.000 bin puan yükseldikten sonra eski zirveye 100 puan kala yeni zirve gelebileceğini söyleyip olaya bütün bakış açımı değiştirdi...

Abi' ye katılıyorum ve yeni zirvenin geleceğini teyit ediyorum...

Şimdi herkes şorttan öldüresiye dayak yemişken(artık long da açamayız gurur meselesi oldu), ve de yükselişe olan inanç yavaş yavaş(hatta hızlı hızlı) artıyorken bu deyyus 140 binlerden açtığı longları elimize verecektir, orası da neredeyse kesin...

Benim zirve beklentim 142.000 civarlarından geçiyor, hatta buna abd seçimlerinden gelecek iyimserliği de ekleyerek, nihai zirve hedefimi 142.000 - 164.000 arası olarak belirliyorum...

93 binden beri gelen soluksuz yükselişin elbet bir düzeltmesi( kar realizasyonu) olacaktır, ama hangi seviyelerde...

Ben şahsen zirve - dip avcılığı yapmaktansa piyasanın dönmesini beklemeyi tercih ediyorum, kanaatim dönüşün çok sert olmayacağı, daha soft bir şekilde olacağı yönünde, çok sert olursa alıcı bulamaz PY, malı yavaş yavaş yedirmesi lazım, umutları hep diri tutması lazım...

Bu yüzden olası soft bir düzeltme durumunda düşüşlerden daha az etkilenecek, halihazırda yükseliş trendine yeni başlamış kağıtlarla şimdilik yoluma devam etmeyi düşünüyorum...
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. [IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

5. 82 : Analiz- Piyasa ve Teknik Görünüm
    (Ak Yatırım)

Uzun süredir geride kalan BIST hisse senetleri belirsizliğinin azalması ve 2020
    kâr beklentileri ile diğer GOÜ hisselerinden de olumlu ayrışarak yukarı yönlü hareketini
    sürdürüyor. Piyasalar ÇinABD Ticaret Anlaşmasının imzalanmasına odaklanmış
    durumda. Yurt içinde de Perşembe günkü TCMB faiz kararı takip edilecek. BIST’te
    güne alıcılı bir başlangıç yapılmasını bekliyoruz.
    BIST100 dün yüksek açılışın ardından yatay seyretti. Kapanış 120.249 seviyesinde
    gerçekleşti. Beklenti bandımızın üst sınırı olan 120.800 bölgesi dün test edildi.
    Sonrasında günün genelinde 120 bin seviyesi üzerinde yatay hareket yaşandı.
    BIST'e yönelik iyimserliğimizi sürdürüyoruz. Kısa periyot için 118.500-118.000
    bandını yakın destek, 115.500 altını ise zayıflama bölgesi olarak değerlendiriyoruz.
    Bu bandın üstündeki hareketin devamı yükselişin güçlü kaldığına işaret olarak
    görülebilir. BIST100'de 119.500-118.500-117.500/200 destek, 120.800-121.500-
    122.000/800 direnç olarak belirtilebilir.

Temel Analize Dayalı En Çok Beğenilen Hisseler: Anadolu Efes, Garanti, İş Bankası,
    Koç Holding, Koza Altın, Migros, Pegasus, Tüpraş ’dır.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı
    kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy
    yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında
    imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların
    kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve
    getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer
    alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun
    sonuçlar doğurmayabilir.

-iDeal Haber Merkezi-
    - twitter.com/iDealDataHaber // www.idealdata.c
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

6. 88 : *Rusya Dışişleri Bakanlığı: Hafter, ateşkes anlaşması metnini imzalamadı, Moskova'dan ayrıldı- TV Kanalları

7. 148,000 Altı veya üstü diye ayıracagım bir gün.............

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Aynen abi soft düzeltmeler yaparak gidecek büyük resim trendin korunduğu yönde..yani short düşünsek bile bu trend korunacak..
    Önemli olan soft düzeltme de endeks tarafında mı hisse tarafında mı olacağız...
    Ben belli başlı hisselerin endeks rekor kırarken hala geride kalmasına şaşırıyorum...
    İzleyelim bakalım ilk çıkışta kaçarım..
    Bir de Sasa da alım olursa gerçekten endeks gidiyor çünkü Sasa endeks üstü getiri sağlıyor...
    Tahta yapıcı her zaman sağlam yere basıyor malûm patronun kağıdı..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Patron BIST 100 içerisinden hangi hisseler geri kalmış gözüküyor sizce şu anda bu rallide?

Sayfa 495/803 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •