Sayfa 495/1004 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Bilen dostlarimda var bu platformda saglik sektorunde olmam hasebiyle mesafe ,hijyen ve maske kuralina o kadar sıkı riayet ediyordum ki anlatamam ve tüm ailemle beraber.Ama olunca oluyor demekki. Carsamba gunu sabah 06 sularinda bir usume titreme ve eklem agrisiyla kalktim ama nasil bir eklem agrisi anlatamam.Tabii daha yatamadim.Sonra işe gectim ama biraz toparlamistim. Ama kafamda bir tereddüt hasil oldu kurum hekimimden pcr yaptirma talebinde bulundum saolsun yaptirdik ve aksam sonuç pozitif.

2. Su an ailemle ayri evdeyiz.Eşimde saglik personeli şükür onda negatif çıktı. Ben 10 vun esim 14 gun raporlu ve izalasyondayiz.Simdi bu kadar hikayeye ne gerek var diyen arkadaslarimiz olabilir arkadaslar valla 4 gündür cektigim kas agrisini tarif edemem arada aynaya bakiyirum acaba cildim kizardimi morardimi diye ama bic bisey yok

3. Simdilik şükür solunumla alakali bir sikintim yok son sözum rabbim kimsrye yasatmasin.

4. Asil ben özür dilerim ustad lafı biraz uzattim ama tek amacim burada bulunan dostlarim için bu illet noktasinda bir farkindalik olusturmak.

5.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Su an ailemle ayri evdeyiz.Eşimde saglik personeli şükür onda negatif çıktı. Ben 10 vun esim 14 gun raporlu ve izalasyondayiz.Simdi bu kadar hikayeye ne gerek var diyen arkadaslarimiz olabilir arkadaslar valla 4 gündür cektigim kas agrisini tarif edemem arada aynaya bakiyirum acaba cildim kizardimi morardimi diye ama bic bisey yok
    sabır ................

6. Kasasında nakit olan bir şirketin pay ını alırken ,aslında sen zaten o şirketin kasada durmayan bankada duran finansmanına ortak oluyorsun.
    Bu kendini kandırmak değil mi?

sonradan ilave ettiğiniz sorununda cevabını vermişim dostum, hatta sizin kurduğunuz soru cümlenizle.

7.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Simdilik şükür solunumla alakali bir sikintim yok son sözum rabbim kimsrye yasatmasin.
    Çok şükür.. Amin.. Dilerim kısa sürede ailecek atlatırsınız, Geçmiş olsun...

8. https://www.ensonhaber.com/gundem/ke...-kalem-onerisi

He valla çözüm üretiyor adam, bir arpalık daha olsun.
    50k küsür muhtar varmış

Sayfa 495/1004 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •