Sayfa 495/1007 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Viop XL

1. Hatırlayan var dır değil mi?

Hakan Kara zamanında güzel açıklama yapmış ama kimin umrunda

Faiz indirince rekabetçi kur ile ihracat coşacak, dış denge fazla verecek, döviz bolluğu ile enflasyon düşecek diye bir teori vardı.

2. Ben yeni formülü buldum, gırnızıda lönklüyüp fışkırtınca veriyorum sindoma abi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Hepimizin parası tereyağı gibi eridi , daha geçen sene 1 milyona İzmirde orta halli bir ev ve son model Mercedes alınıyodu , seçimlere kadar sabredicez artık yapcak birşey yok , yeni iktidarla Imf den 150 milyar dolar borç alıp sıkı disiplinle Türk lirasının güçlendiği eski günlere döneceğiz...

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben yeni formülü buldum, gırnızıda lönklüyüp fışkırtınca veriyorum sindoma abi
    bozkurtcum,

yabancı ve bazı aracı kurumların yaptığını , şimdi badem spor yapıyor değişen birşey yok.
    temel bilgi ellerinde , en basidi herkese yonca aldırdılar haber üzerinden , kendileri koç şirketleri , demirçelik,ulaşım hisseleri ile oyunu çevirerek buraya getirdiler bu kadar hakimler borsaya , oyunu onlara göre kurmaya çalış macera aramanın anlamı yok .
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,644
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Topikte ki sayımız biraz daha azalmalı, halen ücbeş dene gizliden şortcu mevcut, klavyeden sökmemiş, inanmıyor mu ne
    fışkırt pala
    Konu viop olunca SHORT tuşu olmadan viop olmaz.
    Bear_Bull
    @BearBull26

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hatırlayan var dır değil mi?

Hakan Kara zamanında güzel açıklama yapmış ama kimin umrunda

Faiz indirince rekabetçi kur ile ihracat coşacak, dış denge fazla verecek, döviz bolluğu ile enflasyon düşecek diye bir teori vardı.

Bıraksınlar goygoy yapmayı. İthalatı'da TL ile yapıyoruz ülkenin enerji ihtiyacınıda TL ile karşılıyoruz değil mi?

7. lt col temmuz
    @temmuz1919
    ·
    2m
    Gürcistan

Rus işgali altında bulunan Güney Osetya'da Rusya'ya katılma yönünde referandum yapılacak

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    bozkurtcum,

yabancı ve bazı aracı kurumların yaptığını , şimdi badem spor yapıyor değişen birşey yok.
    temel bilgi ellerinde , en basidi herkese yonca aldırdılar haber üzerinden , kendileri koç şirketleri , demirçelik,ulaşım hisseleri ile oyunu çevirerek buraya getirdiler bu kadar hakimler borsaya , oyunu onlara göre kurmaya çalış macera aramanın anlamı yok .
    Olayı çözmüşsün seni tebrik ederim.
    Milleti 1 ay çağrı fiyatı ayağına Garan'a bağladılar. Ereğli, Froto, Sasa, Tüpraşı uçurdular bu esnada. Bakıyorsun 1 aydır hergün + endeks ama Garan aynı yerde.
    Garan'ın olmadığı piyasa yükselir mi? Normalde hayır ama adamlar oyunu gerçekten çok iyi kurdu.

Sayfa 495/1007 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •