Sayfa 496/628 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Gün sonu takası ile SPKya şikayet edin yatırım finansı aşağıya basıyor kağıdı..

millet lan korkmayın tahta yapıcı ile şirket sahibi eziyor sizi.

2. Bizde yalan olmaz

Alıntı Originally Posted by Pro Yazıyı Oku
    Bakın hisse geri alımı tamamen ortakları olan aras kardeşlerin elinde ki hisseleri almak içindi..

Bu arkadaş iyi niyetli değil yalan söylüyor ...
    Nasıl bir oyunun içindesiniz anlayın
    [email protected]
    adresine mail at telefon yaz özelden döneyim bekliyorum.

3. Bunun dibi yok gibi...

4.  Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    Beyler seviyeyi düşürmeyelim.Siz yazdıkça hisse düşeceeeeeeek. Anlayacaklarki ağlayan çok.Bunlar kolu kesecek fikri uyandırmayın.
    Hüso amcaya ve hele hele ailesine küfür bize yakışmaz.
    Adamlar gayet dürüst:geçmiş yönetim kurulu kararlarını bir daha hatırlatayım.3 yıl içinde 5milyon tlyi geçmemek üzere 5 milyon hisse alacağız.matematiğim iyi değil hesap makinesi ile yaptım.
    5 milyonu 5 milyona lota böldüm :1 tl fiyat çıktı. Derkiiiiiii 2 tl maksimum fiyatı geçmemek kaydı ile ;hadi kırılmayın.
    1 lotta 2 tl den aldım.
    Eee adamın neresi sahtekar.neye ağlayıp sızlanıyorsunuz.siz pembe tablolar çizenlerin peşine düşmediniz mi,hemen zengin olacaktık değil mi?
    Hayattaki en pahalı şey tecrübedir.
    Pahalı olana sahip olduk relaks olun. Mahremiyete girmeyin.iyi diyelim iyi olsun.
    Bizim patrondan daha iyisi yok.
    doğru söylüyor az sessiz olalım. şikayet eden gerekli yerlere şikayetini yapsın ama küfür etmeyin. sonuçta yukarı götüren yine kendisi olacak. küfür ettikçe aşağıya geliyor

5. nereden dönecek acaba bende çok merak ediyorum ama az kladı sanırım hissiyat tabi benim ki ytd

6. imansız bastkça basıyor

7. lan spk sen ne iş yaparsın anca hisse çıkınca mı devre kesersin be

8. Döneceğini nerden çıkardın. Belki de dönmez.

Sayfa 496/628 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •